עדן בן בסט. פתח בחוד של הפועל חיפה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
עדן בן בסט. ממשיך בהפועל חיפה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

עכשיו זה סופי. החלוץ עדן בן בסט חתם על חוזה לעונה בהפועל חיפה. השחקן חתם באמצעות סוכנו דדה חדד. מיד לאחר החתימה בן בסט אמר ל-ONE:"אני שמח מאוד להמשיך כאן. נוצרה ביני לבין הקהל כימיה טובה. אני מאמין ומשוכנע שהקבוצה תגיע להישגים טובים יותר בעונה הקרובה וברמה האישית אני מצפה לעונה טובה יותר למרות שסיימתי היטב את העונה האחרונה".

בקבוצה יעשו היום (רביעי) ניסיונות נוספים על מנת להגיע לפשרות והבנות בנוגע לשלושת שחקני הבית, אושרי רואש, הישאם כיוואן ורן אבוקרט שטרם חתמו על החוזה. כזכור, המו"מ בין השחקנים לבעלים יואב כץ פוצץ אחרי שהצדדים לא הגיעו להסכמות.

המאמן, ניצן שירזי, לוחץ על כל הצדדים המוערבים לסיים את הסיפור על הצד הטוב ביותר על מנת שהשחקנים ייצאו בראש שקט למחנה. בכל מקרה, כבר עכשיו ברור שהשלושה ייצאו להונגריה, ללא קשר לחתימה על החוזה.

שירזי הודיע לשחקנים שיש בכוונתו לנפות מהסגל מספר שחקנים שבאו להיבחן כדי להעמיד סגל של 20 כדורגלנים ושלושה שוערים לא כולל את החלוץ הקרואטי, דריו זאהורה איתו נמשך המו"מ הכספי. כרגע, יש פערים כספיים בין הצדדים אבל נראה שבסופו של דבר יואב כץ יסכים לחתום עם החלוץ שעשוי להוות תוספת כח משמעותית אחרי שירו בלו עזב.

בין הנבחנים בהפועל חיפה ניתן למצוא את קשרה המוכשר של עירוני ק. אתא, ליאור דהאן, שכבש בשנה שעברה עשרה שערים בליגה א'. ליאור הוא אחיו של חלוץ הפועל חיפה בעבר הלא רחוק, שי דהן.

ניצן שירזי. רוצה שכל הבעיות ייפתרו לפני היציאה למחנה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ניצן שירזי. רוצה שכל הבעיות ייפתרו לפני היציאה למחנה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בינתיים, שוחח שירזי עם עידן ויצמן וביקש מהקשר לנסות ולפתור את המחלוקות עם קבוצתו בעונה החולפת מ.ס. אשדוד. בעיר הנמל דורשים שהשחקן יוותר על סכום המוערך בכ-40 אלף שקלים שהקבוצה חייבת לו, כדי לאשר את מעברו לכרמל. אם ויצמן יחליט לא לוותר הצדדים צפויים לפנות לבוררות.

כפי שפורסם לראשונה ב-ONE הבלם, סביטי ליפניה, לא ייצא למחנה אחרי שלא הוסדרה עבורו אשרת כניסה להונגריה. ליפניה עשוי להתאמן עם קבוצת הנוער. בתוך כך, כדורגלן מכבי ת"א עומר ורד בן ה-20 הושאל להפועל חיפה. ורד התמודד עם עודד אלקיים על משבצת המגן הימני. ורד עדיין חייל בצה"ל ובת"א צופים לשחקן עתיד ורוד.