איגייבור. יעשה צרות גם לקשטן? (tv2.no) (צילום: מערכת ONE)
נוסא איגייבור. עשוי לחמוק להפועל (tv2.no) | צילום: מערכת ONE

בצל המשבר עם שי אבוטבול והמשחק הגומלין מחר (חמישי)  ב-21:00 מול ואדוז במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי בליגה האירופית, בהפועל תל-אביב עדיין מנסים להתחזק. אחרי שהחתימו את המגן איאד חוטבה לארבע שנים תמורת 200 אלף שקל, עושה רושם כי המועמד הזר הבכיר ביותר להצטרך לסגל של דרור קשטן, עשוי לחמוק לאדומים.

על-פי דיווחים בתקשורת הנורבגית, רוזנבורג סיכמה עם קבוצתו של הקשר הניגרי, נוסא איגייבור, על העברתו תמורת מיליון יורו. עוד על פי הדיווח, איגייבור לא מרוצה מהתפקיד שקיבל ממאמנו, הנינג ברג, ומעוניין לעזוב את לילסטרום, איך אינו מרוצה מההצעה שקיבל מרוזנבורג.

"יש עניין בנוסא, אבל אין לי תגובה על המועדונים שמעוניינים בו או על האם החל מו"מ למכירתו לאחד מהם", אמר בתגובה המנהל הספורטיבי של לילסטרום, אריק הופטון.

באותו דיווח נכתב גם שלאור חוסר שביעות רצונו של איגייבור מהצעת רוזנבורג, גם הפועל ת"א, שמדורגת במקום ה-60 מבין הקבוצות הטובות באירופה, עדיין בתמונה, כאשר האדומים הציעו 800 אלף יורו תמורת הקשר הניגרי בעוד לילסטרום דורשת 850 אלף.

איגייבור. עובר להפועל (האתר הרשמי של לילסטרום) (צילום: מערכת ONE)
איגייבור. לא מרוצה מהחוזה שהציעה רוזנבורג (האתר הרשמי של לילסטרום) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, שחקני הפועל שהגיעו לעיירה הציורית ואדוז, בירת ליכטנשטיין, קיבלו חצי יום חופש 'להטענת המצברים', ולאחר מסיבת עיתונאים עם המאמן דרור קשטן בשעות אחה"צ, יגיעו ב-19:00 לערוך את האימון המסכם שלהם לקראת המשחק