רפי כהן והאוהדים חוגגים עליה ללאומית (הייתם בדראן)
רפי כהן והאוהדים חוגגים עליה ללאומית (הייתם בדראן) | צילום: מערכת ONE

קבוצת הפועל עירוני אום אל פאחם עשתה היום (שישי) היסטוריה, כאשר העפילה לראשונה בתולדותיה ובתולדות העיר לליגה הלאומית, לאחר שניצחה את עירוני קרית אתא באצטדיון השלום "אלסלאם" בעיר, בתוצאה 0:2.

אמיר עראר וראיד ניהאד כבשו את השערים לעיני קהל ביתי, אשר מנה לא פחות מ-7,000 אוהדים. קבוצת הפועל עירוני אום אלפחם נטלה את הבכורה בעיר, כאשר הקדימה את הקבוצה היריבה עירוני ג'ת אלאהלי אום אל פאחם בנקודה אחת בלבד.

עירוני ג'ת אלאהלי אום אל פאחם ניצחה את בני ג'דידה בתוצאה 0:5 ונשארה במקום השני עם 71 נקודות. היא עשויה גם לעלות ליגה במשחקי המבחן מול המקום ה-14 בלאומית.

מיד עם השמע שריקת הסיום, פרצה שמחה אדירה במגרש שהתפשטה לכל רחבי העיר. האוהדים חגגו היסטוריה והרימו את השחקנים על הכתפיים, כאשר הם משמיעים קריאות שמחה ופורצים בשירה, שכמותה לא נראתה ונשמעה מעולם באום אל פאחם.

אום אל פאחם חוגגת (הייתם בדראן)
אוהדי אום אל פאחם חוגגים את העליה לליגה הלאומית (הייתם בדראן) | צילום: מערכת ONE

מה שעוד יותר הגביר את השימחה של חלק מהאוהדים, היא העובדה שהעליה באה על חשבון היריבה העירונית אלאהלי, מכיוון שהיריבות בינהין נמשכה לאורך כל העונה.

אום אל פאחם (הייתם בדראן) (ONE)
אוהדי אום אל פאחם מניפים את רפי כהן על הכתפיים (הייתם בדראן) | צילום: מערכת ONE

"אני שמח מאוד על העליה ושמח מאוד על העליה עם קהל כזה, שלא ראיתי כמותו בליגת העל. אני מאמין שעם הקהל והעיר הזאת, שאוהבת כדורגל, ניתן פייט בליגה הלאומית", אמר רפי כהן, חלוץ הפועל עירוני, שרושם עליה שישית בקריירה האישית שלו.

אוהדי אום אל פאחם בחגיגות העליה. 7,000 מהם הגיעו למשחק (הייתם בדרא
אוהדי אום אל פאחם בחגיגות העליה. 7,000 מהם הגיעו למשחק (הייתם בדראן) | צילום: מערכת ONE

בלם הקבוצה, אשרף סולימאן, הוסיף: "אני חשוב שמגיע לעיר אום אל פאחם קבוצה בליגה העל, עם הקהל המדהים הזה. בעזרת השם, אום אל פאחם תייצג את המגזר הערבי בכבוד בליגה הלאומית".

אוהדי אום אל פאחם חוגגים את העליה לליגה הלאומית (הייתם בדראן)
אוהדי אום אל פאחם חוגגים את העליה לליגה הלאומית (הייתם בדראן) | צילום: מערכת ONE