כליבאת חוגג. צמד לחלוץ של עכו (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
כליבאת חוגג. צמד לחלוץ של עכו (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

הנבחרת הצעירה קיימה היום (רביעי) משחק אימון מול הפועל הרצליה מהלאומית שהסתיים ב-2:2 באצטדיון העירוני בנס ציונה.

המשחק החל עם לחץ של הרצליה וכבר בדקה השלישית מגלן קיבל כדור עומק שחתך את ההגנה וכמעט כבש את הראשון לזכותה של הרצליה.

בדקה ה-13 אורי אברהם שכבש בדרבי של הרצליה בשבוע שעבר הרים כדור מצוין שעבר את כל ההגנה של הנבחרת הצעירה ויצא החוצה, הרצליה המשיכה ללחוץ ולא נתנה לצעירה להגיע לרחבת השש עשרה שלה.

אחרי 24 דקות של כדורגל נפל השער הראשון דווקא לזכות הנבחרת הצעירה שלא הגיעה למצב אחד ממשי, מוחמד כליבאת בעט כדור ישר לידיו של חיים זיסקינד שהדף, כליבאת לקח את הריבאונד, גלגל את הכדור פנימה וקבע 0:1 לחניכיו של גיא לוזון.

בדקה ה-33 הכחולים-לבנים קיבלו פנדל אחרי הכשלה של ריף מסיקה על מוחמד כליבאת. החלוץ של עכו ניגש לבעוט בעצמו, לא התבלבל וקבע 0:2 וצמד אישי.

המחצית השניה נפתחה ואחרי שלוש דקות שלומי אזולאי, הנבחן מהפועל פ"ת, בעט כדור יפהפה לפינה השמאלית של אריק ינקו. שוער הצעירה לא הצליח למנוע את השער ואזולאי קבע 1:2 עם פתיחת המחצית השניה.

חניכיו של בני טבק היו דומיננטים בתחילת המחצית השנייה ותקפו בגלים את השער של ינקו, שהיה מצוין והדף המון כדורים מסוכנים של התקפת הפועל הרצליה.

גיא לוזון (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
גיא לוזון: &" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בדקה 90, הרמה נהדרת של אביב קורדובה, המגן הימני, הגיעה היישר לראשו של גיזי דרבור שהתעופף מעל הגנת הצעירה ושלח מעשרה מטרים נגיחה חזקה לחיבורים וקבע 2:2 בסיום לאחר משחק מצוין.

גיא לוזון: "במחצית השניה הורדנו רגל מהגז"
מאמן הנבחרת הצעירה, גיא לוזון התייחס למשחק: "במחצית הראשונה שיחקנו עם ההרכב הבכיר שלנו והיה משחק טוב מאוד והובלנו 0:2. במחצית השניה הורדנו את הרגל מהגז והחלפנו את השחקנים הבכירים שלנו ונראנו פחות טוב".

לוזון התייחס גם לתהליך הבניה שהוא עובר עם הנבחרת: "התחלנו מהבסיס. השנתון הזה צריך להשקיע המון עבודה והם עובדים קשה וטוב. בכל משחק אנחנו רואים שיפור אצלם".

ביטון: &"הרבה ילדים היו מתחלפים איתנו&" (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
ביטון: &"הרבה ילדים היו מתחלפים איתנו&" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

קשר הנבחרת ואשדוד, ניר ביטון הסכים עם מאמנו: "זה יקח קצת זמן כי זאת נבחרת חדשה ואנחנו לומדים כל מה שגיא מלמד אותנו. אם ניישם את כל ההוראות שלו אנחנו רק נשתפר".

"יש לנו נבחרת מאוד מגובשת", הוסיף ביטון, "נבחרת טובה, ואנחנו מתאבדים בשביל הסמל של הנבחרת וזה כבוד גדול לשחק בנבחרת, לא משנה באיזה גיל. השחקנים פה צריכים להבין שיש המון חבר'ה בגיל שלנו שהיו מתים להחליף אותנו ובגלל זה כל שחקן צריך לתת פה 200 אחוזים".