יוסי מזרחי. יחליט להחתים את דוברינוב? (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
יוסי מזרחי. יחליט להחתים את דוברינוב? (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

שחקני מ.ס אשדוד התכנסו הבוקר באווירה מחוייכת למדיי לאימון ראשון מבין שניים, שהתקיים בחדר הכושר אשר צמוד לאקדמיה ובכך יצאו לדרך ההכנות למשחק הביתי החשוב בשבת (19:00) מול הפועל ב"ש שיתקיים באצטדיון ה-י"א.

בקבוצה ממשיך להיבחן המגן השמאלי מבולגריה, טודור גוצ'ב דוברינוב, בן ה-18 אשר מותיר רושם חיובי מאוד על אנשי הצוות המקצועי וייתכן מאוד כי הוא יצטרף לסגל של יוסי מזרחי לקראת המשך המאבקים בחלק השני של העונה, כשאם וכאשר זה יקרה, יצטרכו באשדוד לשחרר לטובתו את אחד הזרים.

גוצ'ב דוברינוב הינו שחקן הרכב בנבחרת בולגריה עד גיל 19 ושיחק עימה במוקדמות אליפות אירופה שנערכו החודש שלושה משחקים בהם ניצחה בולגריה את רוסיה, שם הציג משחק מצויין והפסידה לבוסניה ואירלנד ובכך סיימה את דרכה.

בהנהלת מ.ס אשדוד ממשיכים לבוא לקראת האוהדים ולאחר שבשבת האחרונה הוציאו הסעה בחינם לאוהדים למשחק החוץ מול הפועל פ"ת, הפעם החליטו שם להוזיל את מחירי הכרטיסים לשבת הקרובה ב-50% והמחירים יעמדו על 40 ש"ח לבוגרים ו-20 ש"ח לנוער, חיילים, סטודנטים ופנסיונרים.

במועדון מעיר הנמל מקווים מאוד שההצלחות האחרונות של האדומים-צהובים, כמו גם הקרובה לצמרת הטבלה יעשו את שלהם והקהל יגיע ויצבע את המגרש הביתי באדום-צהוב, בדרך לשמירה על המאזן הביתי המצויין שעומד בינתיים על חמישה ניצחונות והפסד בודד.

אוהדי אשדוד (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי אשדוד (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE