בהפועל ר"ג התעוררו הבוקר וראו שהקבוצה הוציאה אפס נקודות מתוך תשע אפשריות במשחקיה האחרונים לאחר שהפסידה גם לצהובים 2:0. אם נודה על האמת, וכך אמר גם אמש שלומי דורה, מכבי תל אביב היא לא הקבוצה שאצלה קבוצה כמו ר"ג מחפשת נקודות. האורדונים, שהפסידו העונה כבר ארבעה משחקים ימשיכו להמתין ואולי יצליחו לעשות משהו במחזור הבא, מול מכבי פ"ת.

באשר לתקרית שארעה אמש בסמוך לסיום המחצית הראשונה, כשאלין טופוזאקוב ועידן סרור התעמתו, במועדון הנמיכו את גובה הלהבות ולמרות שהשניים לא לחצו ידיים בסיום המשחק טופוזאקוב עצמו אמר לחבריו: "אין שום בעיה ביני לבין סרור. זה חלק מאמוציות וכעסים של משחק".

אף אחד מהשניים לא צפוי לעמוד לוועדת משמעת, כשכבר אמש אמר שלומי דורה, מאמנם, בנושא: "קרתה תקרית והיא תסגר בתוך המועדון". גורם נוסף הוסיף: "סרור צריך לתת לטופוזאקוב את הכבוד שלו. מדובר בשחקן בן 33, שעבר לא מעט בכדורגל".

בלמה של הפועל ר"ג, יקיר שינה, מושאל ממכבי ת"א ופגש אמש את האקסית: "הם שינו לנו את כל התוכניות. המטרה שלנו במשחק הייתה לרדת למחצית ב-0:0. לקבל גול כבר בדקה השנייה זה לא נעים וזה המצב הכי לא אידיאלי לקבוצה קטנה כמו הפועל ר"ג. חבל לנו מאוד על הגול הזה שהכניס אותם למשחק.

"אם נסתכל על חצי הכוס המלאה, בכל זאת עמדנו די טוב בהגנה, ספגנו עוד שער במחצית הראשונה, במחצית השנייה המשכנו לעמוד כמו שצריך ולא ספגנו עוד. כשמכבי מובילים עלייך 0:2 במחצית אתה אומר לעצמך שיהיה טוב אם נסיים ב2:0. זה הרע במיעוטו", סיכם שינה.

טופוזאקוב וסרור מתחילים בעימות (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
טופוזאקוב וסרור מתחילים בעימות (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

שנשאל העם סגל השחקנים של הקבוצה מסוגל לספק את הסחורה השיב: "אני יודע שהצוות המקצועי יודע את העבודה ומקווה שהם יודעים את מי צריך להביא ומה לשנות בינואר. אני מקווה שהם יעשו את זה על הצד הטוב ביותר ואני מאמין שנישאר בליגה, אני מאוד מאמין בקבוצה".

על איך ההרגשה להפסיד לקבוצת האם שלו ענה: "אני מרגיש שאישית דווקא היה לי משחק טוב, באופן קבוצתי קצת פחות. אין מה לעשות כשמשחקים נגד קבוצה של 100 מיליון שקל יודעים שזה לא יהיה פשוט ובסופו של דבר מיזערנו את הנזקים במחצית וטוב שזה נגמר ככה ולא יותר גרוע".

מכבי ת&"א - הפועל ר&"ג (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
מכבי ת&"א - הפועל ר&"ג (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך ושלא לייחוס, אומרים שחקנים בקבוצה, כי למרות השקט הכלכלי, חומר השחקנים לא מספיק, וספק אם יוביל את המועדון לעונה נוספת בליגת העל. מלבד דימיטאר טלקיסקי ואלין טופוזאקוב, אפשר בהחלט לומר שר"ג 'נפלה' בזרים שהביאה. הבלם פבלו בונדאה, שהוחתם לארבע שנים לא משחק מאחר ויכולתו לא משביעת רצון והחלוץ, קרום ביבישקוב, כבש צמד בניצחון על עכו, ומאז נעלם. קלאודיו ריברו מחזיק את מרכז השדה ומראה יכולת סבירה.

שחקני ר&"ג מאוכזבים. הקבוצה צריכה להתחזק בחלוץ (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ר&"ג מאוכזבים. הקבוצה צריכה להתחזק בחלוץ (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

בצוות המקצועי כבר פוזלים לעבר חלון העברות בינואר ולמרות שנותרו למעלה מחודשיים לפתיחתו, בקבוצה ירצו להתחזק קודם כל בחלוץ.