שמחה גדולה היתה אמש (שבת) בקרב אנשי הפועל באר שבע לאחר הניצחון 1:3 על בני יהודה שקטע רצף של 10 חודשים ללא ניצחון ביתי. בקבוצה היו שבעי רצון במיוחד מניצחון הבכורה של המאמן גיא לוי אחרי שישה משחקים מאז שהחליף את ניר קלינגר.

החלוץ, דובב גבאי, התייחס לסיכויי הקבוצה לשרוד בליגת העל ואמר: "מבחינת השחקנים, ההנהלה והצוות המקצועי, אני לא חושב שהיה למישהו ספק שמקומנו בליגת העל ואם למישהו היה ספק אנחנו נוכיח לו שהוא טעה".

גבאי לא מסתנוור מהניצחון ומסתכל כבר להמשך מאבקי ההישרדות של קבוצתו: "זוהי רק תחילת הדרך כי צברנו בסך הכול שלוש נקודות וצריכים להמשיך הלאה. אנחנו צריכים להמשיך לתת הכול, להילחם ושהכדורים ימשיכו להיכנס וננצח".

החלוץ הוסיף: "שער השוויון עשה את ההבדל כי כבשנו מהר יחסית אחרי הפיגור והשחקנים קיבלו ביטחון והדברים התחברו ומה שלא עבד שבוע שעבר ולפני שבועיים ובחודש האחרון עבד הפעם וכל גול היה בצבע". בהתייחס ליכולתו של סיראז' נאסר שכבש צמד אמר גבאי בקצרה: "מגיע לו. הוא עובד קשה ומגיע לו. אין שמח ממני".

במועדון ימשיכו לעשות מאמצים על מנת לצרף בחודש ינואר את חלוץ מכבי חיפה מוחמד גדיר שקיבל אישור לעזוב את האלופה. העובדה שאחותו של החלוץ מתגוררת בדרום הארץ עשויה לסייע להעברתו של גדיר לבירת הנגב.

המגן, שמעון הרוש, שנפצע והוחלף בתחילת המשחק סובל ממתיחה בשריר הארבע ראשי. מדובר בפציעה שממנה סבל הרוש כבר פעמיים העונה והוא יעבור מחר בדיקת אולטראסאונד שתקבע את חומרת פציעתו.

באר שבע בניצחון על בני יהודה. אדרי: &"צריך לעבור קבוצות קשות&"  (מ (צילום: מערכת ONE)
דובב גבאי מברך את נאסר על השוויון (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה ינסו להכשיר לקראת המשחק הקרוב מול הפועל ראשל"צ את הקשר יוסי שבחון, שנעדר מהמשחק אמש בגלל מתיחה בשריר הירך האחורי. הבלם אבי יחיאל ספג אמש צהוב חמישי העונה ויחמיץ את המשחק מול בית"ר ירושלים בעוד שבועיים.

אבי יחיאל (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אבי יחיאל (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

ביום שישי האחרון התקיים מפגש בין חלק משחקני הקבוצה לבין נציגי האוהדים משער 2 בביתו של הקפטן אביתר אילוז. בסיום הפגישה הוחלט כי למרות המצב הקשה בטבלה, האוהדים ימשיכו להביע תמיכה בקבוצה גם במשחק מול בני יהודה.