אזולאי. מחוזר גם בקבוצה הצפונית ביותר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אזולאי. מחוזר גם בקבוצה הצפונית ביותר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

חלוץ מכבי חיפה, שלומי אזולאי הוא אחד המלפפונים החמים שנותרו בשוק לקראת תום מועד ההעברות ונראה כי התחנה הבאה בקריירה שלו תהיה הקבוצה הצפונית, עירוני קרית שמונה בה הוא קרוב לסיכום. במועדון מחפשים פתרונות לחלק הקדמי המאכזב עד כה, ושחקן בדמותו של אזולאי יכול להוות פתרון מצויין עבור בן שמעון.

ל-ONE נודע כי בקרית שמונה מאוד מעריכים את החלוץ, שזכה לשחרור מקבוצתו ומנהלת משא מול סוכנו, דודו דהאן. בכיר בקבוצה מסר: “שלומי יכול להיות פתרון טוב עבורנו, הכל עניין של עלויות. הוא יכול להוסיף לנו המון מחץ להתקפה".

שלומי אזולאי עצמו אמר בתגובה: "עדיין לא סגרתי, נשאר לקריית שמונה לסגור כמה פרטים מול מכבי חיפה וגם מול הסוכן שלי. כרגע זה הולך לכיוון חיובי".

יוסי אדרי, מנכ"ל קריית שמונה, אמר בנושא: "שלומי קרוב מאד לסיכום. הכל מתנהל ברוח טובה, אני לא רואה סיבה שהוא לא יגיע לקריית שמונה".

בגזרת הקשר סאוונאס נראה כי הקבוצה תוותר על שירותיו, למרות הסיכום בפן הכספי בן שמעון התאכזב לגלות כי לשחקן מספר קילוגרמים עודפים וכושר גופני ירוד. בקריה מאמינים כי על מנת להכניסו לכושר משחק מלא ייאלצו להמתין למעלה מחודש, זמן יקר עבור הקבוצה הצפונית, המדשדשת מפתיחת העונה.

רן בן שמעון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
רן בן שמעון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

השחקן צפוי לעזוב את הארץ מחר, ובק"ש החלו לבחון אופציות לקשר זר אחר, ולוקחים בחשבון שעד לתום מועד העברות נותרו מספר ימים מעטים, ועם הסגל הנוכחי לא ניתן להמשיך.

מחר תחזור הקבוצה לאימונים ותחל בהכנות לקראת המשחק באמצע השבוע מול הפועל ראשון לציון, כאשר בקבוצה עדיין שוקלים אם לצאת לבית מלון יממה לפני המשחק כחלק מההכנה.

שחקני ק&"ש מאוכזבים בסיום (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ק&"ש מאוכזבים בסיום (שי לוי) | צילום: מערכת ONE