ארבעה שחקנים בלבד נותרו כשרידים להפועל ר"ג הישנה. הקפטן תמיר בן עמי, השוער איתי ארקין, אלי לוי, ועומר בוקסנבוים. אמש ניצחה ר"ג 1:2 את הפועל רעננה משערים של עידן סרור ובן עמי בניסוי כלים אחרון לפני היציאה למחנה האימונים שייערך באוסטריה ביום שני.

תמיר בן עמי מספר: "הקבוצה עברה שינוי די גדול, גם מבחינת ההנהלה וגם מבחינת שחקנים. היה משחק אימון ראשון והיה חשוב לנו להראות טוב, לבנות את עצמנו מההתחלה לאט לאט ואני מאמין שגם הקבוצה תתחזק".

על החיבור עם שלומי דורה והצוות המקצועי אמר בן עמי: "מדובר בצוות מצויין והחיבור איתו מעולה. אנחנו לומדים להכיר אחד את השני ומקווה שנצליח ביחד. יש כאן צוות שיש מה ללמוד ממנו ואני מקווה שהתוצאות יהיו בהתאם".

על המטרות לעונה הקרובה אמר: "אפשר לשרוד בליגה למרות המהפכה שהיתה כאן. לא נשתמש בזה כתירוץ. הבנייה של הקבוצה הקבוצה לוקחת זמן, אבל יש מאמן ויש הנהלה והם יודעים מה הם עושים. לאט לאט שחקנים יצטרפו ואני מאמין שככל שיעבור הזמן אנחנו ניראה יותר טוב. המטרה היא להישאר בליגה ואני מאמין שנעשה את זה".

בן עמי סיפר על המטרות במחנה האימון: "אני מקווה שנחזור קבוצה מאומנת ומחוברת יותר. אני מאמין שיצטרפו גם מספר זרים שיחזקו אותנו, ובעזרתם נחזור קבוצה טובה יותר. מבחינת ההגנה מדובר בהגנה חדשה, וככל שיעבור הזמן נהיה יותר ויותר מתואמים. אני חושב שההגנה עמדה טוב במשחק מול רעננה".

סרור ובן עמי. "חטף" מקלחת מדורה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
תמיר בן עמי. עדיין אופטימי (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

בנושא אחר, בהפועל ת"א קיבלו החלטה להשאיל את עידן סרור להפועל ר"ג ונראה כי הוא יחתום בקבוצה. המגן הימני ליאור בקשי התבקש למסור את דרכונו לקראת היציאה למחנה, ונראה כי יוחתם גם כן.