בני סכנין החליטה להדק את הקשר עם הקהילה והיום (שלישי) משלחת גדולה של שחקנים, בראשם היו"ר שאהר חלאילה והמאמן שלומי דורה הגיעו לבית החולים בנהריה וביקרו את הילדים תוך מתן שי, שכלל כדור ודגל המועדון.

דורה אמר ל-ONE: "יש לא מעט קבוצות שמזוהות עם הילדים בבתי החולים וגם אנחנו שמחים להיות כאן על מנת לעשות טוב על הלב לילדים. סכנין זה מועדון מיוחד שמזוהה ודוגל בדו-קיום של יהודים וערבים".

חלאילה הוסיף: “אחרי שלוש שנים החלטנו לחדש ולחזק את הקשר עם הקהילה. המטרה שלנו תהיה להגיע לבתי חולים נוספים על מנת לתרום את חלקנו ולעלות לילדים חיוך על הפנים".

חלאילה התייחס בין היתר לעובדה שבית הדין אמור לקבל החלטה בנוגע לפרשת נסטיה צ'ה והחוזה הכפול: "כל זמן שההחלטה של שהדיינים לא תפגע בנו אין לי שום בעיה בזה, אבל אם ייפסק נגדנו עונש נילחם עם זה עד הסוף, עד שהאמת תצא לאור ונוכיח את חפותנו".

שחקני סכנין עם שקיות השי לילדים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני סכנין עם שקיות השי לילדים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הקפטן חאלד חלאילה אמר: "כיף לנו לעשות שמח לילדים. אנחנו מאחלים לכולם שיחזרו הביתה בריאים ושלמים. מבחינתנו חשוב לבוא ולבקר ילדים יהודים וערבים כאחד, העיקר שיהיו בריאים". הקשר עידן וייצמן אמר: “זו מצווה גדולה לבקר את הילדים ולשמח אותם. אנחנו גאים על כך".

במישור המקצועי סכנין החלה את ההכנות לקראת משחק הליגה מול מכבי תל אביב שיתקיים ביום ראשון בבלומפילד. למרות שהצהובים פייבוריטים, בסכנין משוכנעים שניתן להפתיע. דורה לא מתכנן שינויים בהרכב לעומת זה שפתח במשחק הניצחון מול הפועל "ניר" רמת השרון.

שחקני סכנין (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני סכנין (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE