גונזאלס באימון עם בן יוסף ואיילי (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
גונזאלס באימון עם בן יוסף ואיילי (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

אחרי שהבלם הברזילאי ליאו בהייה שנבחן בבית"ר שוחרר. בבית"ר לא מצליחים לשים את היד על בלם איכותי בסכומים העומדים לרשות הקבוצה. ביממה האחרונה עלה רעיון בצוות המקצועי של בית"ר לנסות ולהשאיר את כריסטיאן גונזאלס בבית"ר.

מלמיליאן מעוניין להציע לגונזאלס להישאר במועדון עד שבית"ר תצא ממאבקי התחתית. גונזאלס נחוש לעזוב ולא נראה שמלמיליאן יצליח לשכנע אותו להישאר בקבוצה. "הוא רוצה כבר ולחזור לאורגוואי. הוא רוצה להיות עם המשפחה שלו, יש לו כרטיס טיסה ל 16.1 אם הוא יישאר בבית"ר זו תהיה הפתעה גדולה". אומרים בסביבתו של השחקן.

הבלם וסיליס אפוסטופולוס בן ה-22 ששיחק בנבחרת יוון עד גיל 21 יגיע לישראל וביום שישי יצטרף לאימון בית"ר ירושלים ויבחן במהלך מספר ימים. אם ירשים את אורי מלמיליאן יווחתם בקבוצה.

מאימון הקבוצה היום נעדרו חן עזריאל ואבירם ברוכיאן החולים. גם דאריו פרננדס חולה אך הגיע לבית וגן ושוחרר לביתו. פרננדס יעזוב את בית"ר בתוך שבוע עד שבוע וחצי. קובי מויאל שסובל מקרע חלקי בשריר הירך האחורי עדיין לא חזר לאימונים מלאים ורק בסמוך למשחק מול מכבי ת"א יתברר האם הוא יוכל לקחת חלק במשחק.

בבית"ר דיברו היום על פיטוריו של אבי נמני והתפטרותו של יוסי מזרחי ממכבי תל אביב

שחקני מכבי ת&"א באימון. &"אולי הם יבואו בהלם וזה יעזור לנו&" (יוסי (צילום: מערכת ONE)
שחקני מכבי ת&"א באימון. &"אולי הם יבואו בהלם וזה יעזור לנו&" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

ביום שני בית"ר תפגוש את מכבי תל אביב בבלומפילד. "אם תהיה השפעה לפיטורים של נמני במשחק מולנו זה נדע אחרי המשחק. אנחנו יודעים שפיטורי מאמן בדר"כ מעלים את המוטיבציה אבל במקרה הזה יכול להיות שהזעזוע במכבי ישפיע על השחקנים לרעה, אנחנו יודעים שהם בהלם". אמר שחקן בבית"ר ל-ONE.