הפועל חיפה תעלה ביום שבת במשחק מול הפועל פ"ת עם הרכבה החזק ביותר במטרה להשיג שלוש נקודות ולקוות שלמחרת מכבי נתניה תפסיד למכבי חיפה ובני יהודה תנצח את מכבי פ"ת, מה שיוביל את הקבוצה של ניצן שירזי לפלייאוף עליון, שיהווה הישג נהדר עבור המועדון האדום מהכרמל.

שירזי התייחס לאפשרות שקבוצתו תשחק בפלייאוף העליון ואמר: ”אנחנו בישורת האחרונה. נצטרך לנצח ולהתחיל בחישובים אם זה יספיק. אנחנו מחלקים את זה לשניים - אנחנו חייבים לנצח ורק אח"כ להיות בחסדים של קבוצות אחרות.

"דווקא במקרה הזה חסדים של האחרים צריכים להיות מובנים. מכבי חיפה צריכה לנצח את מכבי נתניה ובני יהודה הוכיחה כבר בשנה שעברה שהיא משחקת על טהרת הספורט. כולנו מכירים את מה שקרה מול מכבי חיפה. בני יהודה מסמלת את הספורטיביות וההגינות בכדורגל".

על כך שהמחזור מפוצל אמר: “אנחנו יכולים להיות הנפגעים העיקריים לכך. מכבי ת"א בכדורסל ידעה לטפל בנושא ולבקש לא לשחק בערב יום הזיכרון, שנה מראש. בהתאחדות היו צריכים לחשוב על כך ולגרום שהמשחקים במחזור האחרון יהיו ספורטיביים".

שירזי ואלימלך. המאמן לא רגוע (עמית מצפה)
שירזי ואלימלך. המאמן סומך על בני יהודה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מול הפועל פ"ת שירזי לא יפגוש על הקווים את יובל נעים, שעזב את הקבוצה ממלאבס. שירזי התייחס לכך: "אני לא חושב שזה צריך להשפיע על פ"ת ברמה המיידית. בסיבוב השני הקבוצה הזו מציגה את הכדורגל הכי טוב למעט מכבי חיפה והפועל ת"א. יש בקבוצה שחקנים צעירים מוכשרים. אני מקווה שהרצון שלנו ינצח את המשחק הזה".

שחקני הפועל חיפה. הפעם נוסעים לאוסטריה (עמית מצפה)
שחקני הפועל חיפה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

גל אראל, המחלים מפציעה ועובר בימים אלה טיפולים פיזיותרפיים אצל דובי שטיין, יוביל מחר את נבחרת האוהדים של הפועל חיפה שתשתתף בטורניר האוהדים של קבוצות ליגת העל. אראל יאמן בין השאר גם את אחיו, שי אראל, הזוכה ב"הישרדות הפיליפינים".

יוסי דורה ועדן בן בסט (עמית מצפה)
יוסי דורה ועדן בן בסט (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE