בבני יהודה בהחלט יכולים לראות את עצמם מאוכזבים אחרי ה-2:1 אמש (שבת) למכבי נתניה באצטדיון בלומפילד. חניכיו של יוסי אבוקסיס שרצו ליצור את רצף הניצחונות הראשון העונה, לא הצליחו לשמור על היתרון ובתוך שלוש דקות השלימה היריבה, מכבי נתניה, מהפך שעלה לזהובים ביוקר.

המועדון הכתום לא יכול להרשות לעצמו להיכנס למרה שחורה. כבר ביום רביעי תצא הקבוצה למשחק חוץ באצטדיון ר"ג, מול הפועל פ"ת ובקבוצה מודעים לעובדה שלא יהיה להם קל.

שחקן בקבוצה התייחס להפסד ואמר: "לא יודע מה קרה לנו בדקות הסיום, דווקא התחלנו טוב, היינו ביתרון, הגענו להרבה הזדמנויות ויכולנו להוביל ביותר משער אחד ולא השכלו לכבוש. פתאום מכבי נתניה הצליחה להשוות ואנחנו במקום לנסות לעלות שוב ליתרון, ספגנו שוב. אנחנו מאוד מאוכזבים, זה היה כואב מאוד מה שקרה לנו".

לקראת המשחק הקרוב, אמר השחקן: "נצטרך להרים את הראש ולהתרכז אך ורק במשחק הקרוב. אנחנו חייבים לנצח ונעשה הכל בכדי לחזור עם שלוש נקודות חזרה הביתה".

בנושא אחר, בסיום המשחק החלוץ, דינו אנדלובו, שנפצע בראשו נלקח לבית החולים לבדיקות. שם נקבע כי השחקן סובל מזעזוע מוח קל והוא יאלץ לנוח יומיים. כמו כן, בימים הקרובים ינסו להכשיר את הבלם, אביב חדד, שסובל מפציעה בקרסולו. דלה אינוגבה, סובל מקרע במפשעה ובקבוצה יעשו הכל כדי שיוכל לשחק כבר בשבת.

אדרי, גל כהן ואיביסקצ´יוס מאוכזבים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אדרי, גל כהן ואיביסקצ´יוס מאוכזבים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE