לואיס פרננדס. בירך את איווניר (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
לואיס פרננדז. הגיע לווסרמיל (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מאמן הנבחרת, לואיס פרננדז, ועוזרו ,טל בנין הגיעו הערב (רביעי) לאצטדיון וסרמיל כדי לבקר באימון של הפועל ב"ש. פרננדז, שמבקר בימים אלה באימונים של מרבית קבוצות ליגת העל שוחח עם מאמן הקבוצה, ניר קלינגר, ועם הבעלים, אלונה ברקת.

שחקני ב"ש והצוות המקצועי השתתפו לאחר האימון בהפנינג פתיחת העונה שנערך במתחם בעיר. השחקנים התקבלו באהדה גדולה ע"י האוהדים הרבים שהגיעו למתחם כשהכרוז קורא בשמותיהם של השחקנים, שהבטיחו לשמח את אוהדי הקבוצה במהלך העונה הנוכחית. במהלך ההפנינג הושמע גם שיר אוהדים חדש שילווה את הקבוצה במהלך העונה.

קפטן הקבוצה, מאור מליקסון, עלה לבמה ודיבר אל האוהדים: "אנחנו זקוקים לכם בשביל לעשות עונה טובה ומוצלחת. אנחנו אוהבים אתכם ומבקשים שתעודדו אותנו  כדי שאנחנו נחזיר לכם במגרש".

בתוך כך, ממשיכה הקבוצה להתכונן לקראת המשחק בשבת (19:00, אצטדיון ה-י"א) מול מ.ס. אשדוד. בקבוצה שבעי רצון מהגיבוש של השחקנים וירצו לפתוח את העונה ברגל ימין כשהמאמן ניר קלינגר צפוי לפתוח עם ההרכב החזק ביותר שלו במשחק.

מליקסון. ייפרד מהאוהדים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
מאור מליקסון על כפתי האוהדים. ביקש תמיכה לאורך העונה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

החלוץ ברנרדו ואשקונסלוס, שנפצע אמש באימון לאחר שקיבל מכה חזקה בעצם השוקית, נבדק והוא צפוי לעמוד לרשותו של קלינגר במשחק, אך לא בטוח שיפתח בהרכב. הקשר ריקרדו פרננדס נחת בישראל והצטרף לאימוני הקבוצה לאחר שהגיע עם משפחתו לארץ ויתגורר בבירת הנגב.

במועדון יאיצו בימים הקרובים את קצב מכירת המנויים שמתנהל עד כה בעצלתיים. בכל הנוגע לאצטדיון וסרמיל, ביום ראשון הקרוב יגיעו קבלנים מטעם העירייה על מנת להתקין את השירותים הכימיים בתחומי המגרש.