ברק בדש (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ברק בדש. יישאר בקרית שמונה? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

עירוני קרית שמונה תחל את ההכנות המעשיות במגרש הכדורגל מחר (ראשון) אחרי שפתחה את העונה באימון כדורסל. לאחר שבועיים של אימונים תמריא הקבוצה למירלו שבהולנד שם תקיים את מחנה האימונים השנתי.

למרות שהקבוצה כבר פתחה בהכנות, לא הסתירו המאמן רן בן שמעון והבעלים איזי שרצקי את העובדה שקרית שמונה לא אמרה את המילה האחרונה בבניית הסגל. בן שמעון מעוניין להתחזק במגן שמאלי נוסף שכן בסגל קיים בשלב זה רק את ליאור לוי שהגיע מכפר סבא. עוד עמדה שרוצים להתחזק בקריה היא הקשר האחורי כשהכוונה היא לשחקן 50:50 שיוכל לסייע גם לחלק הקדמי של הקבוצה.

בקריה רצו לראות את משה אוחיון מגיע, אך האחרון בשלב זה לא מעוניין לעלות צפונה ובוחן הצעות אחרות. "בשל העובדה כי שוק הישראלים דליל", לדברי גורמים בקבוצה, "יתכן ונביא קשר ומגן זרים כשכבר החלו מגעים עם מספר שחקנים זרים שאחריהם עקבנו בתקופה האחרונה". בשלב זה לקבוצה שני זרים בלבד - בראיין גרזיץ' ו-וויליאם נג'ובו ונותר מקום בסגל לשלושה נוספים.

במועדון הצפוני ממש לא אהבו את הפרסומים השונים לפיהם מתגבשת לה עסקת חילופי שחקנים בין ב"ש לק"ש לפיה שמעון הרוש יעבור לקריה וברק בדש יעשה את הדרך ההפוכה.

"זה לא פעם ראשונה שרוקמים עסקאות שנוגעות לבדש במהלך הפגרה הזו", ציינו בקריה, "ברק הוא שחקן קרית שמונה וישחק רק בקרית שמונה בעונה הבאה. בצוות המקצועי רוצים אותו והוא רוצה להישאר כאן, ברק רכש דירה בקריה וזה רק מעיד על רצונו להישאר במועדון לשנים רבות".

רן בן שמעון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
רן בן שמעון. מחפש חיזוק (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה ציינו כי סאגת ג'ון קולמה עדיין לא הסתיימה. הבעלים איזי שרצקי דורש פיצוי כספי נכבד מהקבוצה הצרפתית במדיה צפוי קולמה לשחק, אך עד לשלב זה לא נסגר הנושא ובקבוצה מבהירים כי במידה ולא יתקבל פיצוי מבחינתם קולמה שחקן קרית שמונה.