דור מלול: &" (האתר הרשמי של בירשחוט) (צילום: מערכת ONE)
מלול. מרוצה עד כה (האתר הרשמי של בירשחוט) | צילום: מערכת ONE

דור מלול אמנם לא משחק באחת הקבוצות הגדולות בבלגיה, כמו אליניב ברדה וליאור רפאלוב, אבל בניגוד לכמה מחבריו המשחקים באירופה, המגן המושאל ממכבי תל אביב הצליח לקנות לעצמו מקום של קבע בהרכב של חרמינל בירשחוט שממוקמת תשיעית אחרי 13 מחזורים ועדיין לוטשת עיניים לפלייאוף העליון.

לפני המשחק החשוב הערב (21:00) מול לוקרן סיפר מלול, במסגרת כתבה בבלגיה ששיבחה אותו על השתלבותו ואופי המשחק הקשוח שלו, על ההסתגלות שלו במדינה: "הייתי צריך זמן כדי להסתגל. שיחקתי בכמה תפקידים וגם הפכתי לשחקן נבחרת, שזה היה מאוד חשוב לי. אני עדיין לא בטוח באיזה עמדה אני יכול לתרום הכי הרבה, אבל בבירשחוט המאמן משתמש בי כמגן ימני ואין לי בעיה עם זה".

מלול גם סיפר על התכניות שלו לעתיד ולידיעת אוהדי מכבי ת"א, אין לו כוונה לחזור ולשחק בארץ: "אני מודה למאמן (ג'קי מאתייסן), שכן בגללו הגעתי לאירופה. אני גם מתכוון להמשיך את הקריירה שלי באירופה בכל מקרה. כל אחד חולם להגיע לליגה האנגלית או הספרדית, אבל אני גאה במה שהשגתי עד עכשיו".

על ההבדלים בין הליגה הישראלית לבלגית אמר מלול: "במכבי ת"א היתה מטרה אחת: אליפות. מנגד, בירשחוט היא קבוצה עם שאיפות צנועות יותר. בעונה שעברה המועדון נאבק נגד הירידה. ההבדלים בין הליגות? בישראל יש דגש גדול יותר על הצד הטכני, כאן שמים דגש על טקטיקה ופיזיות. אסור לעשות טעויות, או שתיענש".

דור מלול. לא יחזור לצהוב בקרוב? (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דור מלול. לא יחזור לצהוב בקרוב? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE