רגע לפני שהיא יוצאת למחנה האימונים שלה, מכבי נתניה הגיעה לאצטדיון העירוני בבת ים למשחק אימון מול עירוני המקומית וניצחה אותה 1:2.

החניכים של צחי טיאר מהליגה הלאומית עשו חיים קשים לבחורים של ראובן עטר ואחרי 0:0 במחצית כבש אחמד סבע את הראשון בדקה ה-55.

בדקה ה-83 השוותה בת ים אחרי טעות בהגנה הנתנייתית. חן עזרא שבילה את שלושת החודשים האחרונים בשיקום בבולוניה וחזר השבוע, קיבל דקות משחק ראשונות ואף הבקיע את השער השני לזכות נתניה בפנדל. 

נתניה פתחה עם: אריאס, נמני. קרופניק, בן הרוש, מעבי, דג'אני, מוגרבי, עשור, גניש, סבע וצ'יקטיאני. עטר שילב במהלך המשחק את כל שחקני הסגל שלו ביניהם הקפטן אוראל דגני ודלה ימפולסקי שהיו פצועים בשבוע האחרון.

בסיום המשחק אמר ראובן עטר: "משחק ראשון, יש המון דברים לשפר ולעבוד עליהם. יש הרבה דברים חיובים ויש שליליים".

"הרבה עבודה, התחלנו יחסית מוקדם משאר הקבוצות. יש לנו הרבה עבודה, בגלל זה התחלנו מוקדם את ההכנה. אנחנו צריכים להתחזק כי הסגל הזה לא מספיק".

ראובן עטר עם קובי דג´אני (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר עם קובי דג´אני בבת ים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

"אנחנו צריכים בלם אחד לפחות ומגן ימני, אלה העמדות המשמעותיות. יש נבחן אחד שיגיע למחנה, אני מניח שיהיו לפחות עוד שניים או שלושה".

"שגיב כהן לא ייצא למחנה האימונים. נהניתי לראות את חן עזרא בפעם הראשונה, למאמן כשמגיעים שחקנים כאלה זה חמצן. אפשר לראות את הכישרון שלו. כיף לראות אותו". 

ראובן עטר עם השחקנים. מתכונן למכבי פ"ת (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר מדבר עם שחקניו. היו דברים טובים והיו דברים רעים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

הקפטן אוראל דגני: "הגענו לשתי הזדמנויות, המשחק לא התעלה לרמה גבוה אבל אני מקווה שנלך ונשתפר ונהיה יותר טובים בהמשך. אנחנו כבר שלושה שבועות מתאמנים יש לנו פן חברתי טוב אני מקווה שבמחנה האימונים נתגבש ונכיר את השחקנים טוב יותר".

אוראל  דגני (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אוראל דגני (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מאמן בת-ים צחי טיאר אמר: “מזג אוויר קשה מאוד למשחק בתקופה הזאת, אבל צריך לדעת להתגבר. הייתי מרוצה מהמשחק במחצית הראשונה וצריך להיות מעודדים מהמשחק ולהסתכל קדימה".

צחי טיאר. לא מקבל את השחרור (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
צחי טיאר מאמן בת ים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

לגבי המטרות של הקובצה לעונה הקרובה בליגה הלאומית השיב צחי: “אנחנו עם תקציב קטן והמטרה היא לעשות הכי טוב שאפשר ולהגיע הכי גבוה".