דני בונדר. הפועל ב"ש מעוניינת בו (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
דני בונדר. הפועל ב"ש מעוניינת בו (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

בהפועל ב"ש לא לקחו קשה מדי את ההפסד 2:1 לאשדוד בשבת במסגרת גביע הטוטו. יחד עם זאת, בעקבות אותו משחק במועדון הגיעו למסקנה שהסגל הקיים איתו יצאה הקבוצה למחנה האימונים באוסטריה צריך חיזוק בעמדה אחת או שתיים עד פתיחת משחקי הליגה בעוד שלושה שבועות.

בקבוצה מוטרדים בעיקר מעמדת המגן הימני, שהיוותה בעיה גם בעונה שעברה מאחר והקבוצה נבניתה גם העונה ללא מגן ימני טבעי. מאחר שהקבוצה כבר כיסתה את מכסת הזרים שלה, היא צפויה לבחון מספר ישראלים בתפקיד. בין המועמדים לתפקיד אפשר למצוא גם את מגן הפועל ת"א, דני בונדר, הוזכר שוב כמועמד להצטרף, אם כי פנייה רשמית טרם נעשתה לנציגיו של השחקן.

המגן משה אבוטבול מתאמן בימים אלו עם הקבוצה והוא ייבחן במהלך השבוע הקרוב. אבוטבול בן ה-26 שגדל באשדוד ושיחק בהפועל ר"ג ובהפועל רעננה ינסה להרשים את מאמן הקבוצה ניר קלינגר ואם יעשה זאת הוא עשוי להצטרף לסגל הרחב.

מי שהצליח להרשים את קלינגר, אך לא יצורף בסופו של דבר הוא הקשר ריף מסיקה. מסיקה, שהשתייך למחלקות הצעירות של מכבי נתניה ועשה רושם חיובי לפני יציאת הקבוצה למחנה האימונים באוסטריה לא יגיע לקבוצה בשל "עניינים טכניים", כך הגדירו במועדון.

ניר קלינגר (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ניר קלינגר. רוצה את דני בונדר, בוחן את משה אבוטבול (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה למען האוהד המסור, דניאל ביטון


הערב יתקיים באולם "אגמים" שבעיר אירוע התרמה לאוהד הקבוצה, דניאל ביטון שלקה במחלה קשה וזקוק לניתוח דחוף בחו"ל שעלותו נאמדת במיליון דולר. מחצית מהניתוח תממן קופת החולים ובמועדון התגייסו על מנת לעזור בגיוס תרומות להצלת חייו של דניאל.

שרון חזיז ויורם סוויסה ינחו את האירוע שבמהלכו יעלו לשיר עידן יניב, ראם כהן ודנה לפידות. כדורים ומזכרות מטעם המועדון יוצעו למכירה באירוע שכל הכנסותיו ייתרמו לדניאל.