דודו ביטון במדי שרלרואה. עובר לאדום של ויסלה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דודו ביטון בשרלרואה. יעבור מזברה לאדום? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דודו ביטון, חלוצה של שרלרואה הבלגית, ממשיך להתקרב לאלופת פולין ויסלה קראקוב, בה משחק מאור מליקסון. הקבוצה הפולנית ממשיכה לעבות את הסגל לקראת מוקדמות ליגת האלופות ועשויה להתחזק בביטון, לאחר שמועמדותו של חלוץ אחר, רנקו דספוטוביץ', ירדה מהפרק.

בתקופה האחרונה ניסתה ויסלה להביא את החלוץ הסרבי ששיחק בעונה החולפת בג'ירונה מהליגה השניה בספרד וכבש 18 שערים, אך המנהל המקצועי, סטן ואלקס, הבין שיהיה לו קשה להביא את החלוץ שכן הספרדים דורשים חצי מיליון יורו, מה גם שחוזהו מסתיים בתום העונה, כך שמועמדותו ירדה כמעט סופית מהפרק.

כמו כן הסרבי, שמחזיק בארבע הופעות בנבחרתו, מעדיף לנסות ולהתקדם בספרד בעוד ביטון כבר הביע נכונות להגיע לקבוצה בהשאלה מקבוצתו הנוכחית, שרלרואה, שתשמח גם היא לעסקה ולהעברת עלות החוזה שלו אחרי הירידה לליגה השניה בבלגיה.

העסקה, שאמורה להביא את הישראלי השני לוויסלה אחרי מליקסון, עשויה להסגר כבר בימים הקרובים על פי התקשורת בפולין, שהוסיפה גם ציטוט מתחמק של המנהל המקצועי, ואלקס: "ביטון בהחלט ברשימה שלנו אבל כרגע שום דבר עוד לא סגור, אנחנו עוד צריכים להיות בטוחים".

מאור מליקסון (האתר הרשמי של ויסלה) (ONE) (צילום: מערכת ONE)
מאור מליקסון עם החולצה של ויסלה. חבר חדש בפולין? (האתר הרשמי של ויסלה) (ONE) | צילום: מערכת ONE

ביטון, שכבש העונה 17 שערים בהפועל פתח-תקווה ובבלגיה, נחשב שחקן זר וכרגע נדמה שזאת עיקר הדילמה שצריכים לפתור בוויסלה, על כך הוסיף ואלקס: "אנחנו עוד צריכים לדעת מתי אנחנו רוצים לרשום את החלוץ, במיוחד אם הוא יהיה שחקן זר. זאת עוד החלטה שאנחנו צריכים לקבל".