יעקב בוזגלו. סאגת הדירה נמשכת (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
יעקב בוזגלו. סאגת הדירה נמשכת (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

שלושה ימים אחרי שהתקבלה ההודעה על כך שעל מאור בוזגלו לפנות את הדירה אשר מכבי תל אביב מעמידה לרשותו, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, אביו של הקשר יעקב, אשר מתגורר בדירה, עדיין לא יודע היכן יגור בסוף החודש.

הבוקר הגיע אל בית משפחת בוזגלו מתווך מטעמו של בעל הדירה, שחקן העבר אורן זיתוני, אשר תלה שלט של "דירה להשכרה". חשוב לציין שלטענת משפחת בוזגלו כל תהליך הפינוי וההודעה על סיום מימוש החוזה מתנהל בין מכבי ת"א לזיתונו כשמשפחת בוזגלו לא מעורבת ולטענת יעקב, למעט ההודעה על אי מימוש החוזה לשנה נוספת מפיו של זיתוני עצמו, לא נאמר לו שום דבר ממכבי ת"א.

"זה פשוט לא ייאמן איך דברים מתנהלים. הבוקר בא לפה מתווך ששם שלט. אנחנו נמצאים כבר ב-7 ביולי, אף אחד ממכבי ת"א לא דיבר איתנו, אין לנו מושג לאיזו דירה נעבור בסוף החודש, זה פשוט לזרוק אותנו". אמר הבוקר ל-ONE יעקב בוזגלו.

במשפחה מקווים שעם בואם של אנשי המועדון ארצה ממחנה האימונים היום תהיינה התפתחויות בנושא והדברים יהיו להם ברורים יותר. במכבי ת"א כבר הבהירו שימצאו דירה אחרת ולא יפרו את החוזה.

בוזגלו (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
בוזגלו. ממשיך להתאמן בקרית שלום (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, הקשר מאור בוזגלו ממשיך לערוך אימונים אישיים בקרית שלום עם השחקנים שלא יצאו למחנה האימונים ומצפה להצטרף לאימוני הקבוצה ברגע שאלה ישובו להתאמן בארץ.