אוטוטו זה מגיע. הפועל תל אביב תעלה עוד מעט למשחק הראשון שלה במסגרת האירופית לעונת 2011/12 כשתארח בבלומפילד (20:30) את ואדוז מליכטנשטיין במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האירופית.

לאחר שעשה את הקמפיין האירופי המוצלח ביותר בתולדות הפועל ת"א בעונת 2001/2 חוזר שוב דרור קשטן לקווים בבלומפילד. שחקניו כבר עלו על הדשא המטופח באצטדיון ביפו, והחלו בחימום לקראת המשחק. כ-5,000 אוהדים נצפו ביציעים בחצי השעה שלפני תחילת המשחק.

גם שחקני ואדוז הגיעו לאצטדיון, ולא המתינו זמן רב בטרם עלו על הדשא, הצטלמו בחדווה על רקע יציעי בלומפילד המתמלאים לאיטם, והתרגשו מהאווירה המיוחדת שלפני המשחק.

עם אפולה אדל במקום וינסנט אניימה שהשאיר חור גדול בשער, עומר דמארי במקומו של בן שהר וללא זהבי, ורמוט ושכטר, תנסה מחזיקת הגביע לשחזר את ימיה היפים במפעל.

דרור קשטן, יפתח עם דמארי ותמוז בחוד. מאחוריהם ישחקו סלים טועמה ויוסי שבחון.

שחקני ואדוז מצטלמים בבלומפילד (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ואדוז מצטלמים בבלומפילד (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

בפן המקצועי, דרור קשטן ערך אסיפה טקטית לחניכיו לקראת המשחק ובה ביקש מהם: "תהיו עירניים במצבים הנייחים, יש ליריבה חלוץ מנוסה וגבוה (מורנו מרנדה) שכובש הרבה שערים בנגיחות, תשמרו עליו היטב".

אפולה אדל (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אפולה אדל (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

קשטן צפוי להמשיך עם אותו ההרכב בו הרבה להשתמש במחנה האימונים, כאשר וואליד באדיר ויוסי שיבחון יועדפו על-פני ביוואן פרנסמן ואלרואי כהן. עומר דמארי ואפולה אדל יערכו הופעות בכורה רשמיות בהרכב של מחזיקת הגביע, בעוד רכש נוסף, מחמוד עבאס, יפתח על הספסל.

עומר דמארי. האב חצוי בין הבנים (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
דמארי יורד מהאוטובוס (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE
עומר דמארי על הדשא בבלומפילד (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
עומר דמארי על הדשא בבלומפילד (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

במסיבת העיתונאים אמר המאמן: "להפועל ת"א יש מסורת באירופה. אנחנו מכירים את ואדוז טוב מאוד למרות שלא התמקדנו בהם בהתחלה. נקווה שלא נופתע. אנחנו בהחלט פייבוריטים אבל כדאי שנישאר עם הרגליים על הקרקע. אנחנו יודעים לשחק כדורגל ובבית, נגד קבוצה מליכטנשטיין צריך להראות שעשינו את ההתאמות הנכונות במחנה האימון".

הרכב הפועל ת"א: אפולה אדל, עומרי קנדה, מריו פצ'אלקה, וואליד באדיר, דדי בן דיין, שי אבוטבול, אביחי ידין, יוסי שיבחון, סלים טועמה, עומר דמארי וטוטו תמוז.

האוהדים מברכים את טוטו תמוז (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
האוהדים מברכים את טוטו תמוז (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE
אוהדי הפועל ליד בלומפילד (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי הפועל ליד בלומפילד (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

מאמן ואדוז: אם לא נספוג, אשמח
היריבה מליכטנשטיין שהפתיעה בסיבוב הקודם את וויבודינה הסרבית הגיעה לארץ רק אתמול וערכה אימון אחד בלבד בבלומפילד. הקבוצה משחקת בליגה השניה בשווייץ והגיעה לגמר הגביע בעונה שעברה מול גראסהופרס.

אריק אוריה, מאמן הקבוצה אמר לקראת המשחק: "הפועל ת"א היא אחת הקבוצות החזקות בישראל. כל תוצאה בה לא נספוג שער אשמח בה. אני יודע ששכטר וזהבי עזבו אבל דמארי שהוא חלוץ טוב ומהיר הגיע והם מסוכנים".