שחקני מ.ס. אשדוד באימון (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
אוחיון באימון אשדוד. "ממשיכים הלאה" (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

שחקני מ.ס אשדוד שבו היום (שלישי) לאימונים אחרי היום החופשי שקיבלו ועברו יום אימונים ארוך שכלל אימון בוקר, לאחריו שיחה עם תזונאית ולסיום אימון ערב מפרך בהדרכתם של ג׳ון גרגורי ועוזרו, יניב מרגוליס.

בצוות המקצועי של הקבוצה מעיר הנמל שיבחו את יכולתם של מתן אוחיון ואמיר לביא, שזכה בשבת לפתוח לראשונה במשחק מול מכבי נתניה, אולם נאלץ לרדת בחלוף עשר דקות בעקבות הרחקתו של השוער דרגאן סטויקיץ׳. לביא עצמו אמר על כך: ״אני לגמרי מבין את החילוף הזה ומקבל אותו, אלו דברים שקורים בכדורגל וצריך לדעת לקבל אותם, חבל שבסופו של דבר לא שמרנו על התיקו וירדנו מנוצחים״.

המאמן ג׳ון גרגורי לקח בסיום האימון את כל שחקני חוליית ההגנה שלו לשיחה, בה ביקש לשמוע מהם את חוות דעתם על המשחק בנתניה. הדעה הכללית היתה כי משחק ההגנה היה טוב מאוד וגרגורי שיבח את שחקניו על משחק ההקרבה שלהם כשהיו בחיסרון מספרי משך 80 דקות.

קפטן הקבוצה משה אוחיון אמר ל-ONE: ״שמנו כבר את ההפסד לנתניה מאחורינו, אין ברירה וחייבים להמשיך הלאה, עכשיו הפנים קדימה ונצטרך לקחת את הנקודות במשחק הבא מול מכבי ת״א". ביום חמישי תקיים הקבוצה משחק אימון מול נס ציונה מליגת המשנה בעיר הנמל.