אוהד קדוסי. משחק ההזדמנות האחרונה? (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
אוהד קדוסי. כבש מול עראבה (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

הפועל פ"ת ממשיכה בהכנות לקראת פתיחת הליגה, ולאחר התיקו 1:1 מול בני יהודה ביום שבת במסגרת גביע הטוטו, הקבוצה ניצחה היום (שני) 1:2 במשחק אימון מול אחווה עראבה שנערך במכון וינגייט.

מאמן הפועל פ"ת, אלי מחפוד, שיתף במשחק את שחקני הסגל הרחב ואת השחקנים שלא נטלו חלק במשחק מול הזהובים בגביע הטוטו. בין השמות שזכו לדקות משחק ניתן למצוא את השוער הרביעי, תם קשתי, שחקני ההגנה ניסן אקלעי, עדי מחפוד וחמודי בריק, הקשר אור בן חמו ושחקני ההתקפה עידו אקסברד, אלון תורג'מן וארמון בן נעים.

מזג האוויר הלוהט הקשה על שטף המשחק, אולם פ"ת הצליחה לגבור על הקבוצה מהלאומית משערים של אלון תורג'מן ואוהד קדוסי, שנכנס כמחליף. מחפוד ניצל את המשחק כדי לבחון שני שחקנים צעירים ממחלקת הנוער של בני יהודה, שלא הרשימו ולא יצורפו לקבוצה.

בתוך כך, במועדון מאם המושבות ממשיכים לחפש קבוצה אשר תקלוט את השוער הגנאי, וויליאם אמאמו, שכבר תקופה ארוכה ברור כי לא יישאר בקבוצה. לאור יכולתו המרשימה של השוער המוכשר, שניר דורי, התחזקה ההחלטה שהתקבלה בהנהלת המועדון לשחרר את אמאמו, ויתכן כי כבר בימים הקרובים הוא יפסיק להגיע לאימוני הקבוצה.

אסוס וצרפתי. צפויים לפתוח בהרכב (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הפועל פ&"ת. מתכוננים לפתיחת הליגה (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

שחקן נוסף שמתאמן עם המלאבסים אך ככל הנראה לא יחתום בקבוצה הוא המגן השמאלי, חמודי בריק, אשר קבוצתו, אחווה עראבה, מערימה קשיים על שיחרורו. בהפועל פ"ת לא מתכוונים להמתין בנושא עוד זמן רב, שכן הם מרוצים מיכולתם של שני המגנים השמאליים, עמירן שקלים וניסן אלקלעי.