יוסי שבחון עם דמארי. בדרך לב"ש (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
יוסי שבחון. יעבור למכבי פ"ת? (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

מכבי פתח תקווה מגלה עניין בשירותיו של קשר הפועל תל אביב, יוסי שבחון, וייתכן כי במהלך הימים הקרובים הוא יעבור לשורות המלאבסים בין אם כחלק מעסקת העברתו של טל בן חיים לשורות האדומים ובין אם לאו.

שבחון בן ה-29 אשר גדל דווקא אצל היריבה העירונית, הפועל פתח תקווה, איבד לאחרונה את מקומו בסגל של מחזיקת הגביע ולאור התחמשות האדומים בימים האחרונים לא נראה כי תחול הטבה במעמדו.

מאמן הקבוצה, מרקו בלבול, כבר הביע עניין בשירותיו של שבחון במהלך פגרת הקיץ, אך שבחון העדיף להישאר בקבוצתו של דרור קשטן אולם לאחר ההתפתחויות האחרונות נראה כי ירצה למצוא בית חדש.

בקבוצה ממשיכים במאמצי צירופו של הבלם האורוגוואי, ג'ו ביזארה, כאשר במועדון ממלאבס מקווים כי ביממה הקרובה הסאגה סביבו תסתיים.

זאת על אף היכולת הטובה שהציגו הבלמים הצעירים, ניצן דמארי ותומר אלבז, במשחק הניצחון הדרמטי 1:2 על הפועל חיפה במחזור השני של ליגת העל.

הבלם בן ה-31 כבר סיכם את תנאיו הכספיים בדרך לחזרה לעונה נוספת בקבוצה מאם המושבות, וכעת מחכים בקבוצה לאישורו הסופי של הנשיא עמוס לוזון. במקביל, בוחן מאמן הקבוצה, מרקו בלבול, אופציות נוספות לחיזוק החולייה האחורית, אך במועדון הביעו תקווה כי ביזארה יחתום לעונה נוספת, יעלה על טיסה לישראל ויצטרף לחבריו הישנים חדשים עד סוף השבוע.

ג´ו ביזארה.  (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ג´ו ביזארה. (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שחקן בקבוצה התייחס לאפשרות החזרה של הבלם: "אני מאוד מקווה שביזארה יחזור לקבוצה, הוא בלם טוב מאוד, מנוסה, יציב ואחד שכבר מכיר את המערכת, ככה שההתאקלמות שלו תהיה מהירה וחלקה מאשר כל בלם זר אחר שזה בינגו".

בתוך כך ולמרות פגרת הנבחרת המשיכה היום (רביעי) הקבוצה את אימוניה. בשורות המלאבסים מתכוונים לנצל את השבוע וחצי הקרוב ללא משחקים בכדי לעבוד על הכושר הגופני והתיאום הקבוצתי לקראת המשך משחקי ליגת העל.

עומר גולן ומגמדוב באימון. כוחו של עוזר המאמן עדיין במותניו(שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
עומר גולן ומגמדוב באימון. כוחו של עוזר המאמן עדיין במותניו(שי לוי) | צילום: מערכת ONE

באימון עצמו השתתפו המאמן ועוזרו, מוראד מגמאדוב, שהפגינו יכולת טובה ונראה כי כוחם עוד במותניהם. למרות זאת, אוהדי פתח תקווה אשר מקווים לראות את מגמאדוב חוזר מפרישתו יכולים להמשיך לחכות מאחר ובינתיים הנושא כלל לא עומד על הפרק. 

בשורה חיובית היא חזרתו לאימונים מלאים וסדירים של הקשר הקרואטי, מריו צ'ארביץ', שהתאושש ממתיחה בשריר הירך האחורי.