דודו ביטון. מצטרף להפועל פ
דודו ביטון. מצטרף להפועל פ"ת (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

פרסום ראשון: דודו ביטון חתם ל-3 שנים בהפועל פ"ת. רכבת שחקני החיזוק של המועדון מאם המושבות ממשיכה לעבוד, ולאחר החתמתם של ג'וניור ויסה, אוהד קדוסי, ישראל זגורי, גיא דיין, חמודי בריק, אור בן חמו ואלון תורג'מן, ל-ONE נודע כי המלאבסים השלימו היום (שישי) את עסקת השאלתו של דודו ביטון מקבוצת האם שלו, בית"ר נס טוברוק, ל-3 העונות הקרובות. בהנהלת הפועל פ"ת אישרו את הידיעה.

מזו תקופה ארוכה תרים המלאבסים אחר חיזוק נוסף לעמדת החלוץ, הואיל והמאמן, אלי מחפוד, מתכוון לשחק במרבית שלבי העונה עם שני חלוצים מרכזיים וביקש לצוות שחקן עם ניסיון בליגת העל לצידו של אוהד קדוסי. בתחילה תכננו המלאבסים לצרף חלוץ זר, אולם לבסוף החליטו המלאבסים לדבוק במה שהם מכירים וצירפו את דודו ביטון. מי שדאג לסגור את העסקה בזריזות הוא הבעלים, תומר סיני, שנפגש עם השחקן ונציגיו מטוברוק והשיג מהם את האישור הסופי להעברה.

החלוץ בן ה-23 כבש 9 שערים בעונה שעברה בשורות הפועל רעננה שנשרה לליגה הלאומית, כאשר כרטיס השחקן שלו שייך לבית"ר נס טוברוק, בשורותיה בילה את רוב שנותיו ככדורגלן. לצד השאלתו ל-3 העונות הקרובות, להפועל פ"ת תישמר הזכות לרכוש את כרטיס השחקן של ביטון בכפוף למו"מ מול מועדון האם שלו, כאשר בכל מקרה של מכירה עתידית, 25% מהסכום שיתקבל יכנס לקופת המלאבסים.

הנהלת הפועל פ"ת הודיעה לאחר החתמת השחקן: "אנו מודים לאיש העסקים ציון דלל, בעלי חברת 'המבחן של המדינה', על עזרתו בהחתמת דודו ביטון וסגירת הפערים הכספיים בינינו לבין השחקן, בייחוד לאור העובדה כי השחקן העדיף לבוא אלינו בכדי להצליח עם המועדון וזאת חרף הצעה שהייתה לו מהליגה הבלגית".

אלי מחפוד (שי לוי)
אלי מחפוד (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

לאחר החתמתו של ביטון לא צפויות החתמות משמעותיות נוספות במועדון מאם המושבות, כאשר השחקן היחיד שאמור להצטרף באופן רשמי הוא חלוצה של בית"ר שמשון ת"א בעונה שעברה, עידו אקסברד, שכבר סגר את תנאיו בשורות הכחולים אולם מנהל מאבק משפטי מול קבוצתו לשעבר בכדי לקבל את טופס השחרור.