ניצן שירזי עם שחקניו במהלך האימון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ניצן שירזי עם שחקניו במהלך האימון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אחרי שהובסו 5:0 מול הפועל ת"א, שחקני הפועל חיפה כבר חדורי רצון להתחיל את המשחק מול הפועל ר"ג שייערך ביום שבת, ולנצח בתוצאה כזו שתשכיח את ההפסד האחרון. שחקני הקבוצה אמרו ל-ONE: "זה היה הפסד מביש מול הפועל ואנחנו באים מול ר"ג כדי לשחק על הכבוד שלנו. אם ננצח נשכח ממה שהיה. מבחינתנו הלוואי והמשחק היה מתחיל עכשיו".

המאמן ניצן שירזי יחליט מי מבין שני השוערים, דרשלר קאלה או גד עמוס, יפתחו בשער. בשלושת המשחקים האחרונים פתח עמוס הצעיר שהושאל העונה ממכבי חיפה.

בשלב זה, כל נושא הרכש מוקפא. ההערכה היא שמיד עם שובו של הבעלים יואב כץ בשבוע הבא מארה"ב, שירזי יתפנה לצירוף שחקנים. בהפועל יודעים שהשוק הישראלי אינו משופע בשחקנים, מה שמקשה על המלאכה. האדומים קיבלו החלטה עקרונית שלא להביא זרים שלא שיחקו בארץ אלא כאלה שכבר היו כאן.

ההיצע לא גדול אבל בחיפה יודעים שלא ניתן יהיה לסמוך עד תום העונה על היכולת של עדן בן בסט. בקבוצה היו רוצים לראות גם את הקשרים ובמיוחד את שחקני ההתקפה האחרים מגלים יכולת ריכוז גבוהה יותר ליד שער היריב.

שירזי מתכנן לשחק התקפי, מתוך רצון לנצח ולהביא לשקט לקראת פתיחת חלון ההעברות. בשלב זה טרם ישבו במועדון עם שחקני הקבוצה שמסיימים חוזה בתום העונה. בין השחקנים שמופיעים ברשימה ניתן למצוא את אושרי רואש, רן אבוקרט, הישאם כיוואן ועודד אלקיים, שמועמד להיות מושאל להפועל ר"ג.