במשחק חשוב מאוד עבור בני יהודה, הצליחה הקבוצה לנצח אתמול (שבת) את מכבי פ"ת 0:1, משער בכורה במדי הזהובים של החלוץ הארמני איליה יבוריאן. 

היה זה למעשה ניצחון שני ברציפות של הקבוצה וצעד גדול בדרך לראשות בית ג' בגביע הטוטו וכמובן, משחק אשר העניק ביטחון רב לקראת השבוע הבא, אז תפתח ליגת העל.

הכתומים של דרור קשטן יפגשו במחזור הראשון את הפועל ר"ג, אותה הם כבר הספיקו לנצח העונה במסגרת גביע הטוטו 1:3, תוצאה שהם מן הסתם ישמחו לשחזר.

קשר הקבוצה, עומרי אפק, התייחס למחזור הראשון שבפתח: "יש מאמן חדש עם דרישות חדשות ובוודאי שתקופת ההכנה הזו עזרה לנו להגיע טוב יותר לליגה. בתקופה הזו היה לדרור זמן להכיר את הקבוצה ואת השחקנים. אנחנו תמיד שואפים להגיע כמה שיותר רחוק בליגה, אבל ככל שיתקדמו המשחקים נוכל לדבר בצורה ספציפית יותר".

על הניצחון מול מכבי פתח תקווה אמר: "חשובים לנו מאוד הניצחונות עבור צבירת הביטחון כקבוצה לקראת פתיחת הליגה. לבוא למשחק הראשון אחרי שני ניצחונות רצופים זה חשוב מבחינתנו. אני בטוח שדרור יעבוד איתנו השבוע על הדברים שאנחנו צריכים לתקן לקראת המשחק הקרוב, אבל זה תמיד טוב להגיע אחרי שני ניצחונות".           

עומרי אפק (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
עומרי אפק. באים מעודדים לליגה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE