כתובות הנאצה נגד מכבי (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
כתובות הנאצה נגד מכבי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בישיבת הכנה שהתקיימה לקראת משחקה של בני יהודה מול מכבי ת"א ביום שני, התקבלה החלטה משותפת, של חברת היכלי הספורט ומשטרת ישראל, לסגור את שערים 4-5 לקבוצה האורחת, זאת בעקבות האירועים המצטערים שקרו בשערים 10-11 על-ידי אוהדי הפועל ת"א. כתוצאה מכך, אוהדי בני יהודה יישבו בשערים 2-3 ואוהדי מכבי ת"א יישבו בשערים 7-8 וב-10-11.

בבני יהודה מנסים לשכוח את ה-2:1 במחזור האחרון להפועל ניר רמה"ש. חניכיו של יוסי אבוקסיס מתכוננים למשחק מול מכבי תל אביב ביום שני, כאשר ברור להם שצפוי להם משחק קשה במיוחד וינסו להתאושש על חשבונם של הצהובים.

בקבוצה קיבלו קשה את היכולת החלשה שהשחקנים הפגינו בווינטר ונראה שאבוקסיס יעשה שינויים בהרכב. בתוך כך, יכול המאמן להתעודד בכל הקשור לגזרת הפצועים לאחר האימון היום (שני).

הבלם אביב חדד חזר להתאמן לאחר שסבל מכאבים בקרסול ונעדר במחזור האחרון. גם המגן איציק עזוז חזר להתאמן לאחר שסבל מכאבים בגבו ונעדר גם כן מהמשחק האחרון.

בנוסף, הבלם דן מורי לא חזר עדיין להתאמן, אבל צפוי לחזור לאימונים כבר מחר ולעמוד לרשות המאמן. כזכור, בסמוך למשחק בשבת חש הבלם בכאבים בשריר הארבע ראשי והוחלף בבלם הצעיר, ליאור ברגיג. חשוב לציין שמורי עבר בדיקת אולטרסאונד בירך והתברר שהוא סובל ממיחושים קלים בלבד.