רוני לוי ובית"ר ירושלים נפרדו הערב (ראשון) ב-0:0 מהאקסית של המאמן, מכבי חיפה, תחת גשם שוטף באצטדיון טדי. זו הנקודה הרביעית של הצהובים-שחורים מאז לוי מונה למאמן במקום אורי מלמיליאן אחרי ה-1:2 של בית"ר על הפועל ב"ש במחזור הקודם.

למרות שלא הפסידה ב-2 המשחקים האחרונים, לקבוצה מהבירה יש רק 23 נקודות והיא רחוקה 9 מהפועל פ"ת שנמצאת מתחת לקו האדום, וזה לפני הקיזוז. בגזרת החיזוק, מי שעשוי להגיע להתרשמות בקבוצה במהלך השבוע הוא מרקו זורו, השייך לסגל בנפיקה ליסבון הפורטוגלית אשר יכול לשחק כמגן ובלם.

זורו, יליד חוף השנהב, השתייך בעבור גם לסגל הנבחרת ורשם במדיה 22 הופעות ושער אחד. בשתי העונות האחרונות הושאל לוויטוריה הפורטוגלית מהליגה הבכירה. בעברו אף שיחק ארבע שנים במסינה האיטלקית.

הבעלים של בית"ר, ארקדי גאידמק, ראה את המשחק מהיציע ואמר בסיום: "המשחק היה הרבה יותר טוב מהפעם האחרונה שהייתי פה בטדי. בית"ר הוכיחה שהיא יכולה לשחק כשוות כוחות מול הקבוצה שנמצאת במקום השני בטבלה. נהנתי לראות את בית"ר ירושלים מול מכבי חיפה".

רוני לוי שהתחבק עם גאידמק, אמר: "מה הוא אמר לי? כל הכבוד, שהיה משחק טוב. אני שמח לראות אותו פה".

ארקדי גאידמק. &"נכון לעכשיו אני הבעלים&" (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
ארקדי גאידמק בטדי. היה מרוצה (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

על המשחק עצמו הוסיף המאמן: "מבחינתנו זו סוג של התחלה מסוימת, הבסיס של הקבוצה הוא טוב ומכאן אפשר להתחיל להתקדם. אני רוצה לראות קבוצה מסודרת שמחוייבת למועדון ולקהל. בשלבים מתקדמים יותר ארצה לראות כדורגל יותר איכותי ושליטה במשחק".

רוני לוי (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
רוני לוי (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

המאמן אמר על ההמשך: "ברור שצריך חיזוק, אנחנו מחפשים שחקנים, אבל זה לא קל. אין הרבה שחקנים פנויים וגם אין יותר מדי כסף, אם לא אמצא שחקנים טובים יותר ממה שיש לנו, לא נביא חיזוק".

מרקו זורו, בימיו כשחקן מסינה האיטלקית, מול אדריאנו ואינטר (GettyIm (צילום: מערכת ONE)
מרקו זורו, בימיו כשחקן מסינה האיטלקית, מול אדריאנו ואינטר (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

משה מישאלוף הוסיף: "היה משחק קצבי בגלל הגשם ושתי הקבוצות הגיעו להזדמנויות. אני מקווה שנמשיך בקו הזה כשהכיוון הוא להתקדם במעלה הטבלה. בשני המשחקים האחרונים אנחנו נראים יותר טוב ומקווה שתהיה המשכיות".