פרדי דוד באימון הקבוצה. מצפים לניצחון על אשקלון  (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
פרדי דוד. קרוב מאוד להחתים בלם זר (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

במכבי פ"ת עמלים כבר זו תקופה ארוכה על החתמת שחקני חיזוק זרים לקבוצה, ולאחר החתמתו של השוער הקרואטי, איבאן מאנצ'ה, התפנה המאמן, פרדי דוד, לחיפוש אחר בלם בעל שיעור קומה שימלא את מקומו של אבי יחיאל שעזב להפועל ב"ש.

בכלי התקשורת בסרביה מדווחים היום (שבת) כי בלמה של וויבודינה מהליגה המקומית, דארקו לובריץ', חתם בקבוצה. יחד עם זאת, ל-ONE נודע כי על אף שמדובר במועמד הבולט לתפקיד, טרם מדובר בחתימה, אם כי בהבנות עקרוניות כאשר לובריץ' צפוי לנחות מחר בווינה זמן קצר לאחר נחיתת הקבוצה בעיר הבירה האוסטרית.

לובריץ' (29, 1.84), רשם בשנתיים האחרונות 32 הופעות במדי וויבודינה מהליגה הבכירה בסרביה, כאשר באמצע העונה האחרונה הושאל לקבוצת באראנטס מהליגה הראשונה בארמניה, שם רשם שבע הופעות. הבלם הסרבי החל את הקריירה שלו בקבוצת ז'לזניק הסרבית, ובהמשך שיחק גם בשורות ווזדובץ', זבזדארה, סרם, ראדניקי ו- בזאניה.

לובריץ' צפוי להגיע למספר ימי התרשמות כדי לוודא שמצבו הרפואי והפיזי תקין, כאשר אם יתברר כי אכן כך הדבר, הוא יעבור למלאבסים בהשאלה לעונה אחת מאחר שהוא עדיין שייך לוויבודינה.

איבן מאנצ´ה. כבר חתם בקבוצה  (מיכה בננו) (צילום: מערכת ONE)
איבן מאנצ´ה. כבר חתם בקבוצה (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

כאמור, אם לא יקרו אירועים בלתי צפויים, לובריץ' יהפוך לשחקן הרכש הרביעי של המלאבסים שהחתימו עד כה את השוער הקרואטי, איבאן מאנצ'ה, השוער הישראלי, צליל חתוכה ואת המגן, אלירן דנין.

מועמדותו של הקשר ההולנדי, סבסטיאן סטיור, שנבחן במכבי פ"ת עד ליום רביעי האחרון והמריא בחזרה להולנד, ככל הנראה ירדה מהפרק מכיוון שהקשר בן ה-27 מחזיק בהצעות גבוהות יותר מקבוצות אחרות. על הכוונת של המלאבסים מועמד אחר לתפקיד שאמור להצטרף גם הוא להתרשמות במחנה האימונים שבאוסטריה.