מכבי ת"א הובסה הערב (רביעי) 4:1 על ידי מכבי פ"ת בחצי גמר גביע הטוטו באצטדיון ר"ג. יום לאחר שהמנג'ר אבי נמני פוטר על ידי הבעלים מיץ' גולדהאר בשיחת טלפון, נראה כי השינוי לא גרם לשום תפנית במשחק של הצהובים שפעם נוספת חטפו תבוסה לאחר ה-3:0 מול מכבי חיפה ביום שני.

איציק עובדיה, שהתפטר אך עמד על הקווים, העלה הרכב הכולל את דימיטאר רנגלוב, אלירן עטר ויובל אבידור. ההתחלה היתה מבטיחה ורנגלוב הפציץ בדקה השישית את הראשון של מכבי ת"א. מאותו רגע פ"ת השתלטה על המשחק והשוותה בדקה ה-31.

טל בן חיים קיבל כדור מדני פרדה, עבר את שטרואבר ועשה 1:1. במחצית השניה הצהובים נראו אובדי עצות ובדקה ה-53 סבסטיאן סנסוני ניצל הדיפה לא טובה של שטראובר כדי להעלות ל-1:2.

דובב גבאי שנכנס כמחליף כבש את ה-1:3 מספר שניות לאחר שנכנס והוסיף גם את הרביעי. ג'בריל סידיבה הורחק בצהוב שני ויחמיץ את המשחק מול בית"ר ירושלים בליגה ביום שני. כ-40 אוהדי מכבי ת"א קיללו את המנכ"ל עוזי שעיה ואת יעקב בוזגלו בטענה שסייעו לפיטוריו של אבי נמני.

מחצית ראשונה
דקה שישית, 0:1 למכבי ת"א, דור מלול ניסה לחדור לרחבה, מוארד מגמאדוב הרחיק עד לדימיטאר רנגלוב שמ-20 מטרים ירה לרשת של רובי לבקוביץ'.

מדוניאנין ועובדיה מאוכזבים בסיום המשחק (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
מדוניאנין ועובדיה מאוכזבים בסיום המשחק (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בדקה ה-14 יוסי אופיר הכניס כדור לאחד על אחד לטל בן חיים, שטראובר ירד לכדור ומנע מהחלוץ להבקיע. בדקה ה-18 טל בן חיים בחן את שטראובר והשוער הדף טוב. בדקה ה-28 יובל אבידור התפנה בתוך הרחבה אך שלח את הכדור ברגל שמאל גבוה מעל השער.

מכבי תל אביב חוגגת (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
מכבי תל אביב חוגגת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 31, פתח תקווה השוותה ל-1:1. דני פרדה נתן כדור עומק מצוין לטל בן שעבר את לירן שטראובר וגילגל את השוויון לרשת החשופה.

פ&"ת חוגגת עם בן חיים (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
פ&"ת חוגגת עם בן חיים (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

לאחר השער השופט מנשה משיח נפצע בשריר הירך האחורי, טופל והוחלף על ידי השופט הרביעי דניאל בר נתן. בדקה ה-45 לבקוביץ' הציל אחד על אחד של רנגלוב.

מנשה משיח מקבל טיפול (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
מנשה משיח מקבל טיפול (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מחצית שניה
בדקה ה-50 רנגלוב ניסה לכבוש את השני שלו כשבעט מ-22 מטרים והכדור חלף ליד הקורה השמאלית של פ"ת. מהצד השני סנסוני ניסה להפתיע את שטראובר ולא הצליח.

מכבי ת&"א - מכבי פ&"ת (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
מכבי ת&"א - מכבי פ&"ת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 53, 1:2 למכבי פ"ת. מיכאל זנדברג בעט בימין, שטראובר הדף לקצה הרחבה וסנסוני בעט והכניע את השוער שרק נגע בכדור אך לא הצליח למנוע את השני.

דקה 66, 1:3 למכבי פ"ת. כבר בנגיעה הראשונה שלו דובב גבאי קיבל כדור מול שטראובר והכניע את השוער עם בעיטה מדויקת לפינה השמאלית. דקה לאחר מכן סידיבה הורחק בצהוב שני ולא ישחק מול בית"ר ירושלים ביום שני.

שחקני מכבי פ&"ת חוגים עם סנסוני (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שחקני מכבי פ&"ת חוגים עם סנסוני (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

דקה 82, 1:4 למכבי פ"ת. ההשפלה נמשכה עם כדור רוחב שהגיע לדובב גבאי שכבש את השני שלו. גבאי כמעט כבש שלושער בדקה ה-87 אך החטיא את המסגרת.

סידיבה מורחק (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
סידיבה מורחק (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מכבי תל אביב: לירן שטראובר, קלמי סבן (מאור בוזגלו, 56), סאבו פאביצ'ביץ' (אבי סטרול, 59), ניבאלדו, רוני גפני, דור מלול (גל אלברמן, 73), מאור חלבי, ג'יבריל סידיבה, יובל אבידור (רוברטו קולאוטי, 67), דימיטאר רנגלוב ואלירן עטר (האריס מדוניאנין, 73).

מכבי פתח תקווה: רובי לבקוביץ', חגי גולדנברג, מוראד מגמאדוב (ניצן דמארי, 58), ג'ו ביזארה, קובי גנון, סבסטיאן סנסוני, יוסי אופיר (מרוואן קבהא, 83), דני פרדה, מיכאל זנדברג (דובב גבאי, 65), עומר גולן (אלירן דנין, 80) וטל בן חיים (בנויסה מרינקוביץ', 59).

בוזגלו וגפני (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
בוזגלו וגפני (שי לוי) | צילום: מערכת ONE
פאביצ´ביץ´ (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
פאביצ´ביץ´ (שי לוי) | צילום: מערכת ONE
קולאוטי (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
קולאוטי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE