אצטדיון וסרמיל ריק מקהל. יחזור בשבת? (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אצטדיון וסרמיל ריק מקהל. יחזור בשבת? (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

לוח זמנים עמוס מצפה השבוע להפועל באר שבע כשכבר ביום רביעי (18:45, דוחא) תפגוש הקבוצה של גיא לוי את בני סכנין במסגרת רבע גמר גביע הטוטו. שלושה ימים לאחר מכן היא תארח את הלהיט של הליגה, עירוני קרית שמונה, במשחק, שנכון לעכשיו, יתקיים ללא קהל.

בתוך כך, במועדון עושים הכנות אחרונות לקראת הערעור מחר בבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל בתקווה שהעונש של משחק ללא קהל יומתק. בקבוצה זוכרים היטב את המשחק בשלהי העונה שעברה מול מכבי נתניה שנערך ללא קהל בשל המצב הביטחוני והם לא מעוניינים בכך שהמראות הריקים של אצטדיון וסרמיל יחזרו גם בשבת.

"כבר בעונה שעברה למדנו על בשרנו מה זה משחק ללא קהל והיה פשוט סיוט. אין לזה שום ערך ספורטיבי לקיום משחק מהסוג הזה ואנחנו מקווים שבבית הדין יתחשבו בנו. אנחנו מוכנים לארח גם בחוץ", אמרו במועדון.

בקבוצה מתייחסים בשיא הרצינות לגביע הטוטו כשמאמן הקבוצה גיא לוי צפוי לעלות בהרכב החזק ביותר העומד לרשותו, להוציא את הקשר וויליאם סוארס שיחמיץ את המשחק בשל ההרחקה בשבת מול מכבי נתניה. מי שצפוי לפתוח במקומו הוא ראיין אדליי.

המגן שמעון הרוש החלים ממתיחה בשריר הארבע ראשי, אך הוא לא יהיה כשיר למשחק הקרוב. הקשר יוסי תורג'מן חזר אף הוא לאימונים מלאים וצפוי להיכלל בסגל מול סכנין.

הבלם אבי יחיאל החמיץ את האימון בגלל כאבים ברגלו והוא בספק למשחק הקרוב. הכאבים בגב עדיין ממשיכים להטריד את לאריה קינגסטון שהגיע לאימון הקבוצה, אך לא נטל בו חלק ויהיה מחוץ לסגל גם ברביעי.

המגן הצעיר שמעון לוגסי שעלה השנה מקבוצת הנוער ומפגין לאחרונה יכולת מצוינת באימונים נמצא בתמונת הסגל לראשונה העונה. צחי מכלוף הצעיר נמצא בתמונת ההרכב לסכנין.

סוארס. עשוי להיות כשיר להפועל (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
וויליאם סוארס מורחק. לא ישחק בגביע הטוטו מול סכנין (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה תצא ביום רביעי בשעות הבוקר לבית מלון בטבריה שם תעשה את ההכנות האחרונות לקראת המשחק בדוחא.