אלישע עם פרננדז. יפיקו לקחים מהמונדיאל (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אלישע עם פרננדז. יפיקו לקחים מהמונדיאל (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

ביום ראשון, ה-31.10, יתקיים מפגש מקצועי למאמנים בכירים, ביניהם מאמני הנבחרות, לואיס פרננדז, גיא לוזון, אלי אוחנה, אלון חזן ומוטי איווניר. בנוסף מספר מאמנים מליגת העל, מאמני הליגה הלאומית ומחזיקי תעודת PRO יגיעו למפגש, שיתקיים בכפר המכביה ברמת גן, בשעה 18:00.

הערב יתחיל באופן רשמי עם דברי יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון. מיד לאחריו ישא דברים מנכ"ל ההתאחדות, אורי שילה ולאחר מכן יתקיים פאנל  בנושא מסקנות מהמונדיאל. גם אגוד השופטים ערך כנס לפני מספר חודשים, שהתבסס ברובו על טעויות שיפוט במונדיאל, במטרה לנסות ולהקטין את הטעויות בעונה שהחלה.

את האירוע ינחה שלומי אדרעי ובין המשתתפים בפאנל המאמנים יהיו גם, אולף שוט מגרמניה, רן בן שמעון ובוני גינזבורג. המטרה של הערב היא להעניק לכל המאמנים העשרה בכדורגל, תוך כדי דגשים והמחשות בפועל על ידי משחקים שנערכו במונדיאל האחרון.

האירוע יתקיים לאחר ישיבת ההנהלה החשובה. בין הדברים שיעמדו על סדר היום בישיבה הוא כל נושא האלימות שהיה במחזור השישי, המחזור הבלתי נשכח אפשר להגיד, שגרם לחמש קבוצות לעמוד לדין על כך וכמובן הרצון הרב למגר את התופעה.

אבי לוזון (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אבי לוזון. נאומו יפתח באופן רשמי את הכנס (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

יש לציין שלאחר המחזור הקשה, היה שינוי כבר במחזור האחרון, נכון להיום (יש עוד שני משחקים לסיומו) אך בהתאחדות מחזיקים אצבעות שמחזור כמו האחרון לא יחזור עוד.