מיכאל זנדברג. ינדוד דרומה? (שי לוי)
מיכאל זנדברג. ינדוד דרומה? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הקשר מיכאל זנדברג, ששיחק בעונה החולפת בהפועל תל אביב ובני יהודה מועמד להצטרף לעולה החדשה לליגת העל, הפועל אשקלון, שכבר החלה בדיונים עם סוכנו במטרה להנחיתו בקבוצה. בהנהלת אשקלון אישרו את הידיעה ל-ONE.

בינתיים, ללא זנדברג, קיימו היום (חמישי) האשקלונים את משחק ההכנה הראשון שלהם לעונה זו, אחרי עשרה ימים של אימונים מפרכים, ושבו מבירת הנגב עם ניצחון של 0:1 על מכבי ב"ש מליגת המשנה.

המאמן גיא עזורי העלה במחצית הראשונה הרכב משני ללא אף אחד מהשחקנים הזרים וללא שחקני הרכש הישראלים, אך עם עמרי רון בחוד. המשחק היה חלש ואיטי ולא נרשמו במחצית הזו כמעט אירועים מיוחדים, כשניתן בעיקר לציין את יכולתם של עמר מנצור, אדיר דנין ועומר שוורץ.

במחצית השניה החליף עזורי את כל שחקני ההרכב והעלה את זוראב מנטשאשווילי, שניר גואטה, אדיר טובול והזרים אריק ניירקו ואריק גאו וקצב המשחק השתפר בהתאם.

בדקה ה-50 כבשה אשקלון את השער היחיד במשחק - קרן קצרה של שניר גואטה הגיעה למנטשאשווילי שהחזיר לגואטה, האחרון חדר לרחבה מצד שמאל תוך שהוא משאיר שני מגינים מאחור, הוציא כדור רוחב שאותו ניצל אריק גאו, הזר הגנאי כדי לכבוש בקלות משישה מטרים ולקבוע את תוצאת המשחק, 0:1 לאשקלון.

גיא עזורי. &
גיא עזורי. &"לוקח עימי דברים טובים&" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

במחצית זו ניתן היה להתרשם ממהלכי כדורגל יפים של שניר גואטה , אריק ניירקו ומנטשאשווילי, שהראו ניצוצות של כדורגל טוב.

המאמן, גיא עזורי, אמר בסיום ל-ONE: ״היה לנו משחק אימון טוב, מדובר במשחק ההכנה הראשון שלנו לעונה זו שהגיע אחרי עשרה ימי אימונים בלבד, היו דברים טובים שאני לוקח עימי מהמשחק הזה לצד דברים פחות טובים, שאותם נצטרך לשפר".