אוהד כהן: "החיבור עם הקהל חשוב לי" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אוהד כהן: "החיבור עם הקהל חשוב לי" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"אם אנחנו רוצים להיצמד לצמרת הטבלה, המשחק הקרוב צריך להיות המשך ישיר לתוצאה של המשחק מול מכבי פ"ת", כך אמר ל-ONE שוער הפועל ב"ש, אוהד כהן, שמקווה לרשום בשבת (17:15, בלומפילד) ניצחון שני ברציפות, מול בני-יהודה.

כהן שהצטיין בשני המשחקים של הקבוצה נגד מכבי ת"א ומכבי פ"ת (1:2), הוסיף: "אנחנו מתכוננים לכל משחק באותה צורה. זה יהיה משחק קשה למרות שבני-יהודה בתקופה פחות טובה מכל מיני בחינות, אבל אנחנו משתדלים להתייחס רק לעצמנו.

"מבחינה אישית אני מרגיש טוב מאוד במועדון מתחילת העונה, אבל אני לא אוהב לדבר על עצמי. אני משתדל לעזור לקבוצה לעשות תוצאות טובות יותר".

בהתייחס לשמחה שהפגין בסוף המשחק האחרון אמר השוער: "זה בא לי באופן טבעי כי היה לי חשוב לשים את החותמת לחיבור שלי עם הקהל שבא ומעודד אותנו בכל משחק. כיף לשחק מול קהל כזה ולדעתי שלוש הנקודות האחרונות רשומות על הקהל לא פחות מאשר על השחקנים והצוות".

החלוץ הגנאי אברהים בסיט שעושה רושם מצוין באימונים, צפוי לפתוח בהרכב לצידו של ליאור אסולין בחוד ההתקפה. וויליאם סוארס שסובל ממתיחה קלה, התאמן וצפוי לפתוח בקישור האחורי לצידו של ליאור ז'אן. במקרה שסוארס לא יוכל לשחק, נמצא משה אסולין בכוננות להחליפו.

ג´יימס ביסו ואיברהים בסיט. ישתפו פעולה באום אל פאחם (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
ג´יימס ביסו ואיברהים בסיט (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בעקבות מזג האוויר החורפי הצפוי בשבת, פנו אוהדי הפועל ב"ש להנהלת בני יהודה במטרה לאפשר להם לשבת ביציע מקורה. הפניה אושרה ואוהדי הקבוצה יישבו בשער 4 במקום ביציעים שמאחורי השערים באצטדיון בלומפילד. יו"ר עמותת "גאוות הנגב" ידידאל אלחייאני אמר ל-ONE: "אנו מודים להנהלת בני יהודה ולאילן יבלוקובסקי על ההתחשבות באוהדים".

בקבוצה מאמינים שקרוב ל-1,000 אוהדים יעשו את הדרך לבלומפילד על מנת לעודד את הקבוצה. כרטיס נסיעה הלוך חזור יעלה 30 ש"ח כשחברי עמותת "גאוות הנגב" יזכו בהנחה של 5 ש"ח מעלות הנסיעה.