אדלי וגבאי. בספק גדול למשחק בשבת (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
אדלי וגבאי. בספק גדול למשחק בשבת (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

הפועל באר שבע המשיכה היום (רביעי) בהכנותיה לקראת המשחק בשבת (17:00) מול מכבי תל אביב. המפגש יהיה מרגש במיוחד עבור מאמן הקבוצה, ניר קלינגר, שיחזור לראשונה לפגוש את האוהדים שהיו במשך שנים רבות חלק בלתי נפרד מהקריירה שלו כשחקן וכמאמן.

הבלם/קשר ראיין אדלי, שנטש את האימון האחרון עקב חבלה בברכו, לא התאמן וערך טיפולים. הפציעה עשויה למנוע ממנו ליטול חלק במשחק הקרוב, והוא עדיין נמצא בספק גדול.

דובב גבאי הסובל ממתיחה ויחיאל צגאי שקיבל במשחק האחרון מכה בצלעות והוחלף, ערכו אימון קל ונמצאים אף הם בספק למשחק מול מכבי. הקשר ליאור ז'אן ערך אימון חלקי בשבל פציעה בשרירי הבטן ועשוי להחמיץ את המפגש מול קבוצת נעוריו. 

הפתעה לא נעימה ציפתה לבלם הקבוצה, עודד גביש, כשקיבל את תלוש המשכורת שלו. להפתעתו גילה הבלם ש-800 שקלים הורדו ממשכורתו, בשל העבודה שהוריד את חולצתו לאחר שכבש את שער הניצחון לפני כחודש במשחק הניצחון 3:4 על הפועל אשקלון.

הניצחון על אשקלון היה היחיד של הקבוצה בחודשים האחרונים והושג לאחר משחק דרמטי. בסביבת המועדון התייחסו לנושא ואמרו: “זה פשוט אבסורד, שחקנים לא נקנסים פה על חוסר רצינות, אבל כשחקן כובש שער ניצחון ורוצה לחגוג עם חבריו ועם האוהדים אז קונסים אותו".

הבעלים אלונה ברקת, ששוהה בחופשה עסקית בחו"ל, תחמיץ את המשחק מול מכבי ותנחת בישראל רק בערב חג הפסח. יועץ התקשורת של ברקת, אייל ארד, הגיע למועדון וערך סבב פגישות עם המנכ"ל אסי רחמים והצוות המקצועי של המועדון. המועדון יקיים הרמת כוסית מסורתית לחג הפסח בהשתתפות הצוות המקצועי והנהלת הקבוצה.