למרות ה-1:0 לבית"ר ירושלים, ההפסד הרביעי ברציפות של הפועל חיפה למן פתיחת העונה, ניצן שירזי ימשיך לאמן את הפועל חיפה לפחות עד לאחר המשחק ביום רביעי מול הפועל עכו, כך ניתן להבין מהבעלים יואב כץ שכבר חושב על אופציות אחרות לאימון אבל בשלב זה מעדיף לתת צ'אנס נוסף ואחרון לשירזי.

כץ אמר ל-ONE: "אנחנו הקבוצה הכי גרועה היום בליגה והמצב שלנו גרוע. אני לא מתכוון לעשות זעזוע בעמדת המאמן ובטוח שביום רביעי ננצח את הפועל עכו ונצא לדרך חדשה. אני בטוח שנתחיל סדרה של ארבעה ניצחונות".

לכץ טענות גם בנושא ההתנהלות: "היתה טעות גדולה מאד עם השחרור של ערן לוי שלא על דעתי. אנשים צריכים לבלוע רוק ולמחול על כבודם ולהחזיר את ערן. הפועל חיפה חשובה יותר מכל דבר אחר ואין ולא יהיו כאן משחקי כבוד".

שירזי משוכנע שיש עדין ביכולתו להוציא את הקבוצה לדרך חדשה. יחד עם זאת גם המאמן יודע שהחרב מונחת על צווארו. ירון הוכנבוים, משה סיני ויצחק שום עלו כמועמדים אפשריים למשרת המאמן ובשלב זה נראה שהוכנבוים למוד קרבות תחתית זוכה ליתרון מה עוד משדובר במאמן עם שורשים אדומים.

חיפה רוצה מאד להתחזק ובשלב זה השמות החמים הם שלומי אזולאי שהביע את רצונו לחבור לקבוצה וגם בלם מכבי חיפה ושי מימון.הבעיה היחידה היא עמדתה של מכבי חיפה בנושא שכן היא תדרוש סכומי כסף לא מבוטלים. משה ביטון עשוי לקבל הודעה על הפסקת פעילותו ומועמד להצטרף להפועל רעננה מהלאומית.

שירזי (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ניצן שירזי. זוכה לגיבוי לפחות עד רביעי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בקרב השחקנים התחושות קשות ויש כאלה שכבר חושבים שאם לא יבוא שינוי מיידי הקבוצה תהיה מועמדת בטוחה ליריגה לליגה הלאומית. עונשו של אושרי רואש יקבע השבוע.

יואב כץ (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יואב כץ (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE