למעלה מיממה לקראת המשחק שייפתח את העונה של מכבי תל אביב בליגה האירופית בסיבוב השני במוקדמות מול מוגרן ממונטנגרו, קצב מכירת הכרטיסים למשחק מחר (חמישי) ב-21:00 בבלומפילד, הולך וגודל.

נכון להיום מכרו הצהובים למעלה מ-5,500 כרטיסים למשחק ובמועדון בקרית שלום מאמינים כי במשחק עצמו, את האצטדיון ימלאו כ-12,000 אוהדים. כמו כן מכבי מכרה למעלה מ-7,500 מנויים עד כה ובקבוצה מאמינים כי אם השחקנים יציגו יכולת טובה במשחק מול מוגרן, קצב מכירת המנויים ייגדל.

בתוך כך, הקשר הסרבי, מילאן סמילאניץ', שהוזכר כמועמד להצטרף לצהובים מתקרב לקבוצה. סמילאניץ' הוא המועמד המועדף על הצוות המקצועי וצפוי למלא את מכסת הזרים של מכבי. במועדון ממתינים לאישור הסופי של הבעלים, מיץ' גולדהאר בנוגע להחתמתו של הקשר, מה שככל הנראה יקרה בימים הקרובים.

הקשר, מאור בוזגלו, שזכה למנוחה בגלל עומס האימונים, ישוב הערב לאימונים מלאים וצפוי לפתוח בהרכב הקבוצה במשחק מול המונטנגרים בצוותא עם האריס מדוניאנין והחלוצים, רוברטו קולאוטי וברק יצחקי.

סמילאניץ´ (מימין). מתקרב למכבי (רויטרס)
סמילאניץ´ (מימין). מתקרב למכבי (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה הביעו אכזבה מפציעתו של החלוץ, אלירן עטר, שסובל משטף דם בשריר הארבע ראשי וייעדר לפחות שבוע ימים, ובכך צפוי להחמיץ את שני המשחקים של הצהובים בסיבוב השני של מוקדמות הליגה האירופית.

מכבי תל אביב תקיים היום מסיבת עיתונאים לקראת המשחק ולאחר מכן תערוך את האימון המסכם. מסיבת העיתונים תועבר בשידור ישיר ובחינם ב-ONE TV LIVE החל מ-16:30. מוגרן צפויה לנחות רק בערב בארץ ותערוך את האימון המסכם שלה באצטדיון בלומפילד.

מאור בוזגלו (ליאור טימור)
מאור בוזגלו (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE