פרדי דוד. ביקש משחקניו להמשיך להילחם (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
פרדי דוד. ביקש משחקניו להמשיך להילחם (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מי שחשב כי לאחר האכזבה הגדולה בדמות אי העפלה לפלייאוף העליון במכבי פתח תקווה יורידו את הרגל מהגז ויתחילו לנפוש בים טעה בגדול. הקבוצה ממלבאס ערכה היום (שישי) תחת גשם וקור את האימון המסכם וההכנות האחרונות לקראת המשחק מול הפועל עכו היום ב-16:30 כשמעבר לרצון לנצח ולסיים את העונה בטעם טוב לכולם ברור כי המטרה המוצהרת כרגע של ראשי המועדון היא המקום השביעי שיעניק לקבוצה מענק מיקום על סך כ-600 אלף שקלים.

מאמן הקבוצה, פרדי דוד, לא תירגל הרכב במהלך האימונים השבוע אולם ניתן להבין כי הוא מתכוון להעלות את ההרכב החזק ביותר ולא מתכוון לתת לשחקנים זמן מנוחה על חשבון הליגה שעוד מתנהלת. בסיום האימון לא ויתר דוד על אסיפת הוידאו והקרין לשחקניו וידאו על היריבה מהצפון ונתן דגשים רבים על מנת להשיג את הניצחון.

בנוסף דוד פנה לחניכיו והדגיש בפניהם את חשיבות מענק המיקום לקופת המועדון: "יש לנו את האפשרות להחזיר במעט לראשי המועדון על ההשקעה הגדולה שלהם וזה לסיים במקום השביעי ולהעניק להם את מענק המיקום שייכנס לקופת המועדון. זה המעט שאנחנו יכולים לעשות ואני מבקש מכם לתת את הכל כדי שנעשה את זה כאילו אנחנו בפלייאוף העליון".

במועדון אמנם הבהירו בכל רגע נתון מה המטרה הנוכחית אבל ניכר כי גם השחקנים עצמם מעוניינים לסיים את העונה במקום השביעי ולהוציא ממנה קצת מתוק לאחר שאיכזבו בגדול עם אי העפלה לפלייאוף העליון.

ניצן דמארי (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ניצן דמארי. במרכז ההגנה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: רובי לבקוביץ', אורי אוזן, ניצן דמארי, ג'ו ביזארה, אלירן דנין, יוסי אופיר, רועי בקל, מיכאל זנדברג, עומר דמארי, טל בן חיים ועומר גולן.

כליבאת: אנחנו רוצים לסיים את העונה בטעם טוב

הפועל עכו תצא למשחק חוץ מול מכבי פתח תקווה במסגרת משחקי הפלייאוף האמצעי במטרה לנסות לסיים במקום השביעי בתום שלושת המשחקים הקרובים. זהות המאמן לעונה הבאה לא ברורה ורק בשבוע הבא הנושא יקבל תאוצה.

מההרכב יחסרו שלושה שחקנים: רועי דיין ובן בנימין המוצהבים וגבע ברקאי הפצוע. המאמן אלי כהן יעלה עם הרכב התקפי במטרה להשיג שלוש נקודות. מוחמד כליבאת ישחק באגף שמאל כקשר התקפי.

מוחמד כליבאת. רוצה לסיים עם טעם טוב (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מוחמד כליבאת. רוצה לסיים עם טעם טוב (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

כליבאת אמר ל-ONE: "עשינו עונה מצויינת. אף אחד לא ממש ציפה מאיתנו בתחילת העונה שלא נסיים בפלייאוף התחתון ובפועל היינו במרחק נגיעה מהפלייאוף העליון. חשוב לנו לסיים את העונה בטעם טוב. אנחנו חייבים להתעלות על עצמנו ולנסות לסיים במיקום גבוה שיכול להכניס לא מעט כסף למועדון".

שגיב כהן, שעד כה לא קיבל מספיק הזדמנויות להוכיח את עצמו ישחק בהרכב ויחליף את בנימין. ניקולס פלצ'וק יפתח בחוד ההתקפה יחד עם לואיס זומה. בעכו מודעים לכך שמיקום גבוה בפלייאוף האמצעי ייתן רוח גבית לעונה הבאה.

לואיס זומה מול אבי ריקן (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
לואיס זומה מול אבי ריקן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: דודו גורש, חנא נאסר, דימקאו פדיליס, איציק כהן, רועי לוי, ליעד אלמליח, שגיב כהן, מהראן ראדי, ניקולס פלצ'וק, מוחמד כליבאת ולואיס זומה.