מאור בוזגלו. חוסר מזל משווע (צילום: מערכת ONE)
מאור בוזגלו. חוסר מזל משווע | צילום: מערכת ONE

מכה קשה לשחקנה של סטנדרד ליאז' הבלגית, מאור בוזגלו, אשר ייעדר כארבעה חודשים מהמגרשים, לאחר ששבר אובחן בעצם השוק שלו ושבר נוסף בקרסולו.

בתחילה, אובחן השבר בשוקית, אך בוזגלו עבר בדיקה נוספת בה והתגלה עוד שבר, גם בקרסול. הקשר יעבור ניתוח ביום שלישי וייעדר כאמור מינימום ארבעה חודשים ולמעשה כמעט סיים את העונה.

כזכור, בוזגלו נקע את הקרסול באימון הקבוצה ועל פי הערכה ראשונית, אמור היה להיעדר חודש. בוזגלו נכנס באימון לתיקול עם שוער הקבוצה ובעקבות כך נחת לא טוב על הרגל ונפגע.

רופא הקבוצה שלל בתחילה אופציה לשבר, אך בכל זאת אמר לשחקן שהוא צריך לנוח כ-30 יום, תלוי בקצב ההחלמה.

בוזגלו התעורר הבוקר והמשיך להרגיש כאבים אחרי שהנפיחות היתה אמורה לרדת. הקשר עבר צילום נוסף בו התגלה שבר בשוק, מה שאמור היה להאריך את תקופת השיקום שלו לכחודשיים, זאת על פי הערכה ראשונית.

אלא שכאן לא נגמרו החדשות הרעות, ומיד לאחר הבדיקה האחרונה, התברר כי קיים כאמור שבר נוסף, שיגרום לבוזגלו להיעדר 4 חודשים.

בוזגלו צייץ בטוויטר לאחר שהפציעה אובחנה: "עוד בשורה ממש ממש כואבת.. יש לי שבר בשוק ליד העצם... איזה באסה בא לי למות".

הרגל הנפוחה של מאור בוזגלו (ONE) (צילום: מערכת ONE)
הרגל הנפוחה של מאור בוזגלו | צילום: מערכת ONE

"אין ברירה אלא לעשות שיקום כמו שצריך ונעבור גם את זה, יש דברים גרועים יותר". כזכור, כאשר היה בוזגלו שחקן מכבי ת"א, הוא קרע את רצועות הברך שלו ונעדר חודשים ארוכים. 

צרפת: 84 דקות לבן בסט. בלגיה: רפאלוב, גרשון וצעירי פתחו
שימו לב מה קרה במשחק של ברסט ועדן בן בסט מול סנט אטיין: בדקה ה-23 התוצאה היתה 0:0, בדקה ה-27 1:2 לברסט. עדן בן בסט פתח בהרכב קבוצתו ושיחק 84 דקות עד שהוחלף על ידי ג'ונתן אייטה. שלוש דקות אחר כך סנט אטיין כבשה את השוויון.

בן בסט. הפסד כואב בגביע (צילום: מערכת ONE)
בן בסט נגד בורדו (בעז גורן) | צילום: מערכת ONE

מכלן, עם לירוי צעירי שפתח והשלים 90 דקות, נפרד ב-2:2 מול ליירסה. ליאור רפאלוב פתח בהרכב קלאב ברוז' והוחלף בדקה ה-72, ברוז' ניצחה 0:1 את ווסטרלו. רמי גרשון פתח ושיחק 90 דקות ב-1:2 של קורטריק על סרקל ברוז'.