טל משעלי עושה כבוד לאורי מלמיליאן (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
טל משעלי עושה כבוד לאורי מלמיליאן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

שמונה, מי יודע? בצל אי הוודאות בנוגע לעתידה המקצועי, הביסה הערב (שלישי) בית"ר ירושלים 0:8 באצטדיון טדי את מ.ס. אשדוד, שהופיעה ללא שחקני ההרכב ופשוט התבזתה על המגרש.  

הירושלמים, שספגו ביקורות מכל עבר בשבועות האחרונים (בצדק), הבינו שזוהי ההזדמנות שלהם להחזיר מעט מהכבוד האבוד ופתחו בסערה מול צעירי אשדוד, שכנראה חשבו רק על איך לסיים את המשחק ולנסוע לחתונתו של עידן שדה.

כבר בדקה התשיעית עמית בן שושן מצא את מושיקו מישאלוף, שכבש מתוך הרחבה את הראשון. 200 הצופים בטדי חיכו עוד 29 דקות עד לשער השני - אביתר ברוכיאן בישל לשי חדד שהעלה בקלילות ל-0:2.

את המחצית השניה יעדיף ג'ון גרגורי למחוק מספר הזיכרונות שלו בישראל. חמש דקות מפתיחתה טל משעלי המחליף נעץ את השלישי ובחלוף דקה נוספת חן עזריאל היה עם הרביעי.

עוד עשר דקות חלפו להן וזה כבר 0:5 מהשני במשחק של טל משעלי. שי חדד ראה את חברו משלים צמד ורצה גם - בדקה ה-63 הוא ניצל הדיפה לא טובה של סטויקיץ' והקפיץ מעליו באלגנטיות את השישי. בדקה ה-79 גם ליאור ראובן, שמועמד להיחתך מהסגל, עלה על לוח התוצאות עם וולה מתוך הרחבה.

אורי מלמיליאן על הספסל. עדיין לא הודיע על עתידו (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אורי מלמיליאן על הספסל. עדיין לא הודיע על עתידו (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

שתי דקות לסיום, סטיבן כהן, שגם הוא עשוי למצוא עצמו מחוץ לקבוצה, הדליק את הנר השמיני עם שחזור של השער הקודם. כעת, ממתינים בבית"ר להחלטתו של אורי מלמיליאן בנוגע לעתידו ולעתיד חלק מהשחקנים.

מחצית ראשונה
השופט ניר עמר הוציא את המשחק באצטדיון טדי לדרך לעיני כ-200 אוהדים. כבר בדקה עמית בן שושן השתלט על כדור ארוך, תיעתע בלואי טאהא ובעט, דרגאן סטויקיץ' הדף בקושי. בדקה הרביעית חן עזריאל חתך באגף שמאל למרזכ ובעט חזק מעל השער.

דקה 9 - בית"ר ירושלים עולה ל-0:1. עידן טל עבר שחקן ושלח פס נהדר לעברו של עמית בן שושן שניצב מחוץ לתיבת החמש. האחרון הוריד אחורה למושיקו מישאלוף שירה כדור חד פנימה ממרכז הרחבה.

מושיקו מישאלוף מודה לעמית בן שושן על הבישול (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
מושיקו מישאלוף מודה לעמית בן שושן על הבישול (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בדקה ה-14 חילופי מסירות בין אלי דסה לחן עזריאל השאירו את המגן לבדו מול סטויקיץ', אך השוער הדף. בדקה ה-21 סטיבן כהן שלח שמאלה לחן עזריאל שהעביר רוחב בנגיעה, כהן הגיע מאחור ובעט חזק, אך סטויקיץ' הדף לקרן.

בדקה ה-27 אלי דסה חלף בקלילות על פני אורי מגבו והגביה לתוך הרחבה, חן עזריאל, שהיה חופשי לגמרי נגח החוצה. בדקה ה-33 חן עזריאל חתך משמאל למרכז ובעט חזק לידוי של סטויקיץ'. מן העבר השני, אורי מגבו שלח עומק לעברו של נבו מזרחי שבעט חלש, אריאל הרוש קלט. 

מושיקו מישאלוף (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
מושיקו מישאלוף נאבק עם אביב ז´אנו (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

דקה 36 - בית"ר ירושלים כבר ב-0:2. אביתר ברוכיאן עלה לעזרת ההתקפה, תיעתע בשומר שלו ושלח רוחב לתוך הרחבה, שי חדד הגיע בזתמון נכון מאחור ותוך כדי נפילה הכפיל את התוצאה.

שי חדד חוגג (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
שי חדד חוגג את השער השני, אלי דסה מגיע לברך (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

מחצית שניה
אורי מלמיליאן ביצע שני שינויים - משה בן לולו וטל משעלי נכנסו במקום מושיקו מישאלוף ועמית בן שושן. באשדוד, עידן מקדש החליף את ישראל ראש.

דקה 50 - בית"ר ירושלים עולה ל-0:3. משה בן לולו השתלט על כדור ארוך ושלח את טל משעלי לעימות של אחד על אחד מול דרגאן סטויקיץ'. החלוץ לא התבלבל וכבש בקלילות את השלישי.

עידן טל מברך את טל משעלי (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
עידן טל מברך את טל משעלי (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

דקה 51 - בית"ר ירושלים מטיילת ל-0:4. סטיבן כהן חטף כדור לאביב ז'אנו בקצה הרחבה והכניס עומק לעברו של חן עזריאל, שלא התקשה להשלים רביעייה בדרך לרבע הגמר.

ג'ון גרגורי הגיב לתבוסה עם שני חילופים - מור סיאני וטימור אביטן נכנסו במקום אמיר לביא ונבו מזרחי. בדקה ה-57 שמוליק קוזוקין החליף את עידן טל.

דקה 61 - בית"ר ירושלים עולה ל-0:5. חן עזריאל מסר לאביתר ברוכיאן באגף שמאל, שהגביה כדור חד וטל משעלי נגח חזק פנימה.

טל משעלי חוגג במדי בית&"ר ירושלים (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
טל משעלי חוגג את שערו השני במשחק (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

דקה 63 - בית"ר ירושלים ב-0:6. משה בן לולו בעט מחוץ לרחבה, דרגאן סטויקיץ' הדף לא מספיק טוב. שי חדד עצר פעם אחת על החזה והקפיץ באלגנטיות מעל השוער.

בדקה ה-76 שי רביבו תפס את מקומו של איציק כהן. כעבור דקה כריסטיאן אלבארס חיפש את השער השביעי, אך בעט גבוה.

דקה 79 - בית"ר ירושלים עולה ל-0:7. משה בן לולו זיהה את שי חדד בצד ימין של רחבת אשדוד. האחרון הגביה לקצה השניה של הרחבה, שם המתין ליאור ראובן ששיגר וולה לרשת של סטויקיץ' המסכן.

דקה 88 - בית"ר ירושלים כבר ב-0:8. אשדוד ממשיכה להתבזות. שי חדד בפעולה אישית טובה הגביה לתוך הרחבה ובהעתק כמעט מושלם של השער השביעי, שלח סטיבן כהן את הכדור מהאוויר פנימה.

בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, אלי דסה (ליאור ראובן, 73'), מושיקו מישאלוף (טל משעלי, 46'), תומר בן יוסף, אביתר ברוכיאן, כריסטיאן אלבארס, עידן טל, שי חדד, סטיבן כהן, חן עזריאל (צחי אליחן, 62') ועמית בן שושן (משה בן לולו, 46').

מ.ס. אשדוד: דרגאן סטויקיץ׳, עבד אל-חלום, ישראל ראש (עידן מקדש, 46'), לואיי טאהא, אורי מגבו, בן בוטבול, אביב ז׳אנו, עדן בטיט, אמיר לביא (מור סיאני, 53'), נבו מזרחי (טימור אביטן, 54') ואיציק כהן (שי רביבו, 76').