גולן, ביטון וקלינגר בפולין (האתר הרשמי של ב"ש) (צילום: מערכת ONE)
גולן, ביטון וקלינגר בפולין (האתר הרשמי של ב"ש) | צילום: מערכת ONE

הפציעה של קשר הפועל באר שבע, יוסי אלקיים, שספג מכה בברכו במהלך משחק ההפסד אמש (רביעי) 2:1 ללודז' הפולנית במשחק האימון, הלחיצה רבים מאנשי המועדון. היום התברר שבבירת הנגב יכולים להירגע אחרי שהקשר נבדק על ידי הפיזיוטרפיסט אלכס פרישמן, שאיבחן כי מדובר במתיחה בלבד ואלקיים צפוי לחזור לפעילות בעוד כעשרה ימים.

מאמן הקבוצה, ניר קלינגר, התייחס למחנה האימונים ואמר ל-ONE: "הכול הולך עד עכשיו לפי התוכניות שלנו ואין לנו טענות. המשחק מול לודז' היה פיזי מאוד ובהתחשב בעובדה ששיחקנו רק יומיים לפני כן העייפות הורגשה אבל ראו גם הרבה דברים טובים במיוחד במחצית השניה".

קלינגר אף התייחס להגרלת משחקי הליגה שזימנה לקבוצתו במחזור הפתיחה את בית"ר י"ם המתחדשת: "זה יהיה מפגש מסקרן מאוד אבל הגרלה זו הגרלה ואני לא חושב שיש משחקים קלים בליגה שלנו".

החלוץ עידו אקסברד הצטרף למחנה האימונים של הקבוצה אחרי שנאלץ להגיע ברכבת מפוזנאן לעיירה אופלניצה. אקסברד בן ה-22 צפוי לערוך כבר בשבת את הופעת הבכורה שלו במועדון כשהקבוצה תפגוש את ז'גלבייה ליובין הפולנית למשחק אימון שלישי במחנה.

בבאר שבע הביעו שביעות רצון מקצב החלמתם של המגן השמאלי, שמעון הרוש והקשר אמג'ד סולימאן, שסוחבים פציעות ממשחק האימון מול הפועל ראשון לציון לפני שבועיים, אך כבר מתחילים לערוך אימונים מלאים.

עידו אקסברד (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
עידו אקסברד (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

השחקנים ערכו את אימון הבוקר ולאחריו קיבלו חצי יום חופשי שאותו ניצלו לשופינג ומנוחה. מחר תערוך הקבוצה אימון כפול ובשבת אימון נוסף לפני המפגש מול ליובין הפולנית.