שחקני הנוער של ב&"ש עם ברקת (יגאל ברמן) (ONE) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הנוער של ב"ש עם אלונה ברקת (יגאל ברמן) | צילום: מערכת ONE

קבוצת הנוער, הפועל "השלושה" באר שבע, הבטיחה הבוקר (שבת) את חזרתה לליגה הלאומית לאחר ניצחון ביתי 2:5 על מכבי השקמה רמת חן. שלושער של יוסף אבו לאבן ושערים נוספים של דרור טזזו ויוני אוזן גרמו לפתיחת השמפניות בדרום.

קבוצתו של ניסו אביטן חזרה לליגה הבכירה לנוער לאחר היעדרות של שנתיים. שני מחזורים לסיום הליגה הארצית פתחה הקבוצה הצעירה מבירת הנגב פער של תשע נקודות מנס ציונה שמדורגת במקום השני.

הבעלים אלונה ברקת, שנכחה במשחק, אמרה ל-ONE: "זו שמחה גדולה מאוד בשבילנו כי רצינו שהקבוצה הזאת תהיה בליגה הראשונה. הם עשו יופי של עונה ומגיע להם וזה חלק מהתהליך שאנחנו מקווים שחלק מהשחקנים יהיו בקבוצה הבוגרת ואני מקווה שבשנה הבאה כבר יראו את זה".

ברקת הוסיפה: "יש פה כמה שחקנים מאוד מוכשרים ולא יהיה שחקן שיקופח ולא יקבל הזדמנות. התפקיד של מחלקת הנוער הוא להכשיר שחקנים לקבוצה הבוגרת והאינטרס של המועדון הוא שבהרכב הראשון ישחקו כמה שיותר שחקנים משם".

המאמן ניסו אביטן הודה: "עבדנו קשה כל העונה וברגע כזה של אושר אני חייב להגיד שחייבת להיות המשכיות ואם הילדים האלה לא יקבלו הזדמנות בקבוצה הבוגרת יהיה חבל. כולם פה עובדים מאוד קשה בשביל להחזיר את הצביון הבאר שבעי לקבוצה".

שחקני הנוער של  ב&"ש עם ניסו אביטן (יגאל ברמן) (ONE) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הנוער של ב&"ש עם ניסו אביטן (יגאל ברמן) (ONE) | צילום: מערכת ONE

בהתייחס לשחקנים שצפויים לעלות לבוגרים אמר אביטן: "מאמן הבוגרים יודע בדיוק מי השחקנים המוכשרים שלנו ואני מאמין שבשני המשחקים שנותרו בפלייאוף האמצעי חלק מהם יקבלו הזדמנות. השחקנים צריכים להבין שכשהם מקבלים הזדמנות הם צריכים לקחת אותה".

יוסף אבו לאבן, שכבש שלושער, ציין: "היה לנו משחק טוב. הקבוצה עובדת הרבה בשבילי מתחילת העונה. הם יודעים שאני יודע לסיים טוב מול השער אז מחפשים אותי. התחילו לדבר איתי על הקבוצה הבוגרת וזה חלום כי אני עובד מגיל צעיר כדי להגיע לשם".

יוסף אבו לאבן (יגאל ברמן) (ONE) (צילום: מערכת ONE)
יוסף אבו לאבן (יגאל ברמן) (ONE) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה הצעירה עוד לא השלימה את כל המשימות שלה העונה. ביום רביעי היא תפגוש את מכבי פ"ת במסגרת חצי גמר גביע המדינה.