שון מקייטן: "עוד היום נסיים הכל" (stelisti) (צילום: מערכת ONE)
שון מקייטן: "עוד היום נסיים הכל" (stelisti) | צילום: מערכת ONE

עוד היום (חמישי) תצא ההודעה הרשמית מטעם בני יהודה ובאופן סופי תרכש הקבוצה על ידי אנשי העסקים, שון מקייטן וברק אברמוב. כפי שפורסם לראשונה ב-ONE השניים יתמכו כלכלית בקבוצה בעונה הקרובה והחל מה-31 במאי 2012 יהפכו לבעלי הקבוצה באופן רשמי.

אחד מבעלי הקבוצה העתידי, שון מקייטן, התראיין ל-ONE וסיפר על כל השתלשלות האירועים, שהובילה למעשה לסגירת מעגל עבורו. הילד, שנולד בשכונת התקווה. מקייטן שוחח על היעדים והתוספת הכלכלית, העתידית, ויותר מהכל, השמחה לשוב ולהיות חלק מקבוצה שאהודה עליו במיוחד.

"נולדתי בשכונת התקווה", פתח וסיפר מקייטן. "גם שיחקתי בבני יהודה תקופה מסוימת, בגיל צעיר. בהמשך עברתי לא רחוק משם, לכפר שלם. תמיד הייתי באיזור השכונה, מהשוק ועד להיות שכן של יהודה והתרנגול. לפני שלוש שנים, לאחר שהנסיון עם מכבי ת"א לא הצליח, היו לי כמה שיחות עם חזי מגן ומשה דמאיו כדי להכנס למערכת של בני יהודה, אבל זה לא יצא לפועל".

על הרצון להגיע לבני יהודה הוסיף מקייטן: "החיידק תמיד היה קיים ולפני כמה חודשים, השותף העסקי שלי החל בתעניינות חדשה לאחר שחזי הודיע שהוא פורש השנה ומשם הכל התחיל להתגלגל".

על השאלה איפה הדברים עומדים כעת, אמר מקייטן: "בחודשיים האחרונים היו פגישות בעיקר בין השותף שלי ברק לבין אנשים בבני יהודה ולפני כעשרה ימים כשנחתתי בארץ נכנסנו למשא ומתן מתקדם כשבעצם הגענו לסיכום לגבי השנה הקרובה ובעתיד, מה-31 במאי, בעלות על הקבוצה".

על חזי מגן: מהרגע ששמענו שהוא פורש התחלנו להתגלגל (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
על חזי מגן: מהרגע ששמענו שהוא פורש התחלנו להתגלגל (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

מקייטן התייחס לאוהדים ואמר: "אחד הדברים העיקריים שהביא אותנו לבני יהודה הוא עניין הקבוצות הגדולות ואני חושב שבני יהודה זה מועדון שיכול להיות אחד מחמשת הגדולים. האוהדים הם חלק מאוד חשוב וכמעט עיקרי ויחד עם ניהול כמעט מושלם של חזי ומשה".

מקייטן הוסיף: "בהזדמנות זו אני רוצה להודות לחזי על שמונה השנים הנפלאות בבני יהודה ועל ההצלחה. גם למשה אני רוצה להגיד תודה. גם על זה שהתעקשנו על זה שהוא יישאר, כי חשוב לנו שהוא ישאר בתוך המערכת, שימשיך את כל מה שעשה עד היום".

חזי מגן ומשה דמאיו (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
חזי מגן ומשה דמאיו (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

לשאלה 'מתי יוכרז בפני כולם?' אמר מקייטן: "אני מעריך שעוד היום תצא הודעה רשמית לגבי הכל. וכמובן לגבי השנה הבאה שנכניס את המערכת לסוג של הבנה מצידנו לגבי כל העתיד בקבוצה".

לשאלה האם יש יעדים שהציבו לעצמם, סיפר מקייטן: "אנחנו לא קופצים ואומרים אליפות, כי זו תהיה חוצפה. אנחנו עוד לא דקה בתוך המערכת. אבל הרצון הוא נכון להיום לשמור על הקיים ולנסות להשתפר בכל שנה. אם נתייחס לאירופה אז היעד הוא שנעבור את שני השלבים הראשונים".

טייגמן, מקייטן (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
מקייטן: &"כרגע אנחנולא נתערב הרבה, נשב ונלמד&" (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

"כרגע כל ההחלטות נתונות למשה" אמר על שאלת השחקנים שיגיעו. "אנחנו לא מתכוונים לשנות שום דבר שמשה כבר החליט עליו. מובן שיהיה לנו אפשרות לעלות את דעתנו, כיוון שאנו מכניסים כסף למערכת, אבל כרגע אנו מנסים לא להתערב אלא לשבת ללמוד ובתקווה גם להגיע למצב של לעזור הרבה. אנחנו מדברים על החלק העיקרי של המשכורות ולעלות את הסעיף הזה ב-25%. כלומר לעלות את תקציב השחקנים ב-25%.

מקייטן סיכם: "בשעות הקרובות נסיים את כל הניירת מצד לצד והכל יצא באופן סגור רשמית. אני שמח להיות חלק מקבוצת אוהדים מדהימה שכזו, אני מקווה שהשנה יותר מבכל שנה אחרת תהיה עזרה של האוהדים, במגרשים, שתהיה שנה טובה ומוצלחת. הרוב הגדול של מה שקיים ישאר".