לא כך חשבו בבית"ר ירושלים לפתוח את העונה. ההפסד 4:1 למכבי תנניה בקופסא גרם להלם בקרב חלק מהשחקנים, שהיו בטוחים כי בית"ר תיראה אחרת במשחק פתיחת העונה.

האכזבה היא בעיקר ממשחק ההגנה החלש של כל הקבוצה ולאו דווקא של שחקני ההגנה. "הלכנו לאיבוד אחרי הגול שהראשון שספגנו ב-1:1, במחצית השניה נראינו רע, רצינו להבקיע וספגנו בצד השני, אסור לנו בשום אופן להגיע למשחק מול מכבי תל אביב ככה", אמרו בקבוצה.

אורי מלמיליאן לא אהב את מה שראה וכבר במחצית המשחק העיר לשחקנים על כך שהם לא רצים מספיק ושהם מפקירים את מרכז השדה. מעידן טל ביקש מלמיליאן להגיד לדריו פרננדס בשפה הספרדית כי הוא לא מפוקס ולא מבצע את מה שהוא מבקש ממנו.

אמנם לפרננדס לא היתה הופעה טובה, אך בקבוצה מאמינים כי מדובר ביכולת חד פעמית, בקבוצה משוכנעים כי הארגנטיני יפגין את היכולת האמיתית שלו עם הזמן ושהוא יהפוך לבורג משמעותי במערך של אורי מלמיליאן למרות היכולת הפושרת שלו מול הקבוצה של ראובן עטר.

בבית"ר חוששים כי בעקבות התוצאה בקופסא הם יפסידו כמות גדולה של אוהדים, שיוותרו על המשחק מול מכבי תל -ביב באצטדיון טדי במחזור הקרוב. לפני המשחק מול נתניה, בבירה העריכו כי טדי יהיה מלא במפגש המסקרן מול ברק יצחקי ומכבי תל-אביב, אך ההפסד במחזור הפתיחה הביא את הנהלת הקבוצה לפסימיות וכרגע הם חוששים שאלפי אוהדים יעדיפו לצפות במשחק בטלוויזיה.

דיבורים לצד, מציאות לצד - צפו בתקציר התבוסה של בית"ר

בכל מקרה, מכירת הכרטיסים למשחק החלה היום במשרד הכרטיסים "בימות" בירושלים ולקראת סוף השבוע יידעו בית"ר האם ההפסד בנתניה פגע להם בהכנסות של המשחק מול הצהובים.

מלמיליאן וקורנפיין. דחו את ההכרעה (צילום: מערכת ONE)
קורנפיין ומלמיליאן. פתיחת עונה חלשה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

למרות ההפסד החליטו בבית"ר שלא להעניש את השחקנים והם יצאו ליום מנוחה כמתוכנן. מחר יחזרו חניכיו של אורי מלמיליאן לבית וגן ונראה כי המאמן יקיים אסיפת קבוצה כדי להבהיר מספר דברים שלא מצאו חן בעיניו במשחק מול נתניה.

דריו פרננדס (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דריו פרננדס. (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מלמיליאן היה מעוניין להתחזק בעוד שני שחקנים אחד לחלק ההגנתי ואחד לחלק ההתקפי, אך לא בטוח שקורנפיין יצליח להשיג את הכסף הדרוש לתוספת של שני שחקנים לאחר שתקציב הקבוצה נסגר. כריסטיאן אלבארס ייעדר מהמשחק מול מכבי תל-אביב מכיוון שהניתוח שעבר להסרת התוספתן מצריכה מנוחה של שבועיים-שלושה. בבית"ר יעשו מאמצים להכשיר את אבי ריקן הפצוע למשחק הקרוב.