דורה חוגג בווסרמיל. הרגיז את אוהדי ב&"ש? (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
דורה בטירוף בווסרמיל. מקבל הרבה כבוד (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

בבני סכנין יכולים לשפשף טוב טוב את העיניים ולהתחיל להתרגל למציאות החדשה. אחרי ה-0:2 על הפועל באר שבע נמצאת הקבוצה מהמגזר זה השבוע השני ברציפות במקום הרביעי בטבלה עם לא מעט שאיפות לנסות ולהשיג בסוף השנה כרטיס לאירופה.

אחמד קאסום, הטוב בשורות סכנין וחאמד גנאים כבשו והעניקו לקבוצתם את הניצחון. רק לפני חודש רצה קאסום לעזוב את הקבוצה אבל מאז שקיבל קרדיט מדורה מספק החלוץ קבלות. בסכנין מרוצים מאוד מהמאמן וכבר חושבים על המשך השידוך לעוד כמה שנים.

"דורה הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה של סכנין ואנחנו רוצים אותו לצמיתות במועדון. אני בטוח שדורה ימשיך איתנו. אין כאן שום עניין של חתימת חוזה, יש אמון הדדי", אמר יו"ר סכנין, שאהר חלאילה.

על השאיפות של הקבוצה בצמרת אמר חלאילה: "לא יוצאים בהצהרות אבל אין ספק שאם נמשיך ככה נוכל להשיג כרטיס לאירופה, אין סיבה שלא נעשה זאת.יש לנו קבוצה טובה וכרגע כל מה שמעניין אותנו זה לעבור בשלום עוד משחק ועוד משחק".

בסכנין מאמינים שהשבוע תיסגר סופית עסקת השאלתו  של מוחמד גדיר. האחרון באמצעות סוכנו דודו דהאן בודק מספר אופציות אבל נותן עדיפות בארץ לסכנין עימה כבר החלו מגעים ראשונים. הצטרפותו האפשרית של גדיר תביא מן הסתם את המועדון לנסות וללכת בכל הכוח העונה על מקום בצמרת הגבוהה.

סכנין תצא ברביעי למשחק חוץ קשה שני ברציפות מול רמה"ש. דורה צפוי להעלות הרכב דומה להרכב שפתח מול ב"ש להוציא את מהראן ראדי המורחק. חאמד גנאים צפוי להחליפו.