דני לוי בבית הדין (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
לוי בפוזה אופיינית, הפעם יצא בזול (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

הפועל פתח תקווה קיבלה היום (חמישי) את פסק הבוררות בעיניינו של החלוץ ששוחרר מהמועדון, איימן אבו-סלאח. על פי ההחלטה שניתנה על ידי עוד הדין קלזר, הקבוצה צריכה לשלם לשחקן כ-40 אלף שקל נטו בצרוף הוצאות ולא כמו שתבע השחקן - 403 אלף ש"ח.

בעונה שעברה הגיע החלוץ מעכו להפועל פתח תקווה אבל לא הצליח להתרומם ובחודש ינואר שוחרר השחקן על ידי מאמן הקבוצה, אלי מחפוד. השחרור הגיע כהפתעה לשחקן שהיה שחקן הרכב קבוע עד להגעתו של מחפוד מעכו. אבו-סלאח החליט להגיש תביעת בוררות על סך של 403 אלף ש"ח נגד המועדון ממלאבס.

הבורר קבע כי הקבוצה תשלם לאבו-סלאח כ-60 אלף שקל ברוטו שמתוך זה ינוקו 15 אלף ש"ח על רכב שהשחקן לקח ולא היה צריך לקחת.

תגובות יו"ר הפועל פתח תקווה, דני לוי, לפסיקת הבורר: " כאשר יש לשחקן הצעות מקבוצות אחרות או כאשר הוא לא נקלט מקצועית במועדון שלנו הוא עושה בחירות שגויות ומנסה לקחת כספים במקום להתקדם מקצועית. אנחנו שמחים שהבורר, לא נתן יד לסחיטה הזאת". מי שייצג את הפועל פ"ת הוא עורך הדין שי אליאס. בקבוצה אומרים ששי ייצג את הקבוצה בצורה טובה ומאד מרוצים מפסק הבוררות הזה.

אבו סלאח יאלץ להסתפק ב-40 אלף שקל בלבד (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אבו סלאח יאלץ להסתפק ב-40 אלף שקל בלבד (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

העורך דין שייצג את המועדון בבוררות, שי אליאס, אמר בתגובה לוואן: "אני שמח מההחלטה של הבורר שקיבל את מרבית טענותינו. מדובר בתביעה שהיתה חסרת בסיס ושחר שהוגשה במטרה להתעשר על חשבון הקבוצה שלא כדין. מרשתי נהגה בשחקן בכפפות של משי ואיפשרה לו להתאמן בכל קבוצה בה הוא חפץ. בנוסף שיחררה אותו גם לקבוצה אחרת מבלי לדרוש כסף בגין כך. צר לנו שהשחקן בחר להגיש תביעה מיותרת וכך לגמול לקבוצה על טוב ליבה".