זו העונה השנייה ברציפות בה מנהיג מאמן עירוני קרית שמונה, רן בן שמעון, רוטציה בין שני שועריו בניגוד למה שקורה בדרך כלל בעמדה זו. בעונה החולפת היו אלו גיא חיימוב ודני עמוס והעונה החליף את חיימוב איתמר ניצן במאבק על אפודת השוער הראשון.

עמוס, שרצה לעזוב את הקריה לאחר שמונה עונות, סיפר: "החלטתי להישאר אחרי שיחה עם איזי, הבנתי שקרית שמונה זה הבית ובית לא עוזבים כל כך בקלות". ניצן הסביר שהגיע לקריה על מנת להיאבק על האפודה: "אף אחד לא מגיע כדי להיות שוער שני". על מערכת היחסים בין השניים אומר עמוס: "אין בינינו מתיחות ולא יהיה שם 'תאקל' אי פעם. הכל ספורטיבי וזה בסך הכל מעלה את הרמה באימון".

לטענת ניצן, הנוכחות של עמוס רק ממקסמת את יכולותיו: "כל אימון אתה בא להוכיח ב-100 אחוז שלך מגיע לשחק. אם הוא לא היה כאן זה היה גרוע מאוד".

המאמן, רן בן שמעון, מצידו מאוד מאמין ברוטציה: "אם לא הייתי מאמין בזה כנראה שלא הייתי עושה את זה. שניהם שוערים מצוינים ושניהם ישחקו השנה הרבה, תהייה תחרות טובה".

מאמן השוערים, פיני אברהם, נמנע למציין מי בכושר טוב יותר ומסביר את תפקידו: "התפקיד שלי להכין אותם לכל משחק ולכל רגע שרן ירצה אותם".

דני עמוס, איתמר ניצן (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
דני עמוס ואיתמר ניצן. מי יפתח בשער? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מי בכושר טוב יותר כרגע? "לא אדבר על עצמי לעולם, אני לא אתרברב" אומר ניצן. ולשאלה מי יהיה השוער הראשון לשניים תשובה אחידה: "אם היינו יודעים מי יהיה השוער הראשון היינו עשירים מאוד ועושים משהו עם הידע הזה".