אורי מלמיליאן. גם הוא אמר לא לכפ&"ס (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
אורי מלמיליאן. "נחשוב מה לעשות" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בית"ר ירושלים הפסידה הערב (שבת) 2:0 למכבי פתח תקווה באצטדיון טדי. לאחר ההפסד למכבי ת"א ביום שני, הצהובים-שחורים רשמו הפסד שני ברציפות ולא ניצחו מאז פתיחתו של הסיבוב השני. לאחר 18 מחזורים בית"ר נמצאת במקום ה-12, שמונה נקודות מהקו האדום.

בית"ר פנתה לבלם כריסטיאן גונזאלס בבקשה שיידחה את עזיבתו לאורוגוואי. הבלם לא פסל את האפשרות וייתכן כי יסכים להישאר בקבוצה לעוד משחק או שניים שממתינים לבית"ר, מול הפועל ב"ש ומול מכבי חיפה.

מאמן בית"ר ירושלים, אורי מלמיליאן, אמר בסיום: "מבחינתנו שיחקנו רק עד רחבת ה-16, מכבי פ"ת הגיעו למצבים ומתוכם הבקיעו שני שערים. אנחנו הנענו את הכדור וזה קל אבל צריך גם לדעת להגיע למצבים, הפסדנו וזה חלק מהמשחק".

על העתיד אמר מלמיליאן: "יש לי סבלנות. אני יודע מה זה כדורגל. אם אני אחשוב אחרת אני אודיע. בכל מקרה קהל מביע את דעתו כשאתה לא מנצח וכשאתה לא מגיע למצבים.

פרדי דוד: "היינו יותר טובים"

זה שהקהל צועק זה בסדר. כמאמנים אנחנו לא יודעים מה יהיה. אנחנו יודעים מה זה כדורגל. אף מאמן לא יודע מה יהיה איתו בשבוע הבא. לא ככה רציתי שבית"ר תיראה. נלך הביתה, נישן, נחשוב ונראה מה עושים", אמר המאמן.

מלמיליאן (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
מלמיליאן (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

פרדי דוד: "היינו יותר טובים, אבל לא היה לנו משחק גדול"
מאמן מכבי פ"ת, פרדי דוד: "היינו יותר טובים אבל לא היה לנו משחק גדול. שיחקנו נכון ועמדנו נכון מול בית"ר. באנו לקחת את הנקודות אולי על חשבון דברים אחרים. הגענו למספיק מצבים בכדי להכריע את המשחק. הכי חשוב שאנחנו חוזרים למסלול הניצחונות. אני צריך לטפל בצרות שלי בפ"ת, אורי מלמיליאן יטפל בצרות של בית"ר ירושלים".

פרדי דוד (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
פרדי דוד (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

"דיברנו על כל מה שקורה עם הקהל של בית"ר בטדי. מכבי פ"ת יודעת לשחק הרבה יותר טוב ואני אומר שלמרות כל הבעיות שמציירים סביב הנושא של האווירה בטדי, עדיין קשה להוציא פה נקודות. ניצחון בטדי זה לא דבר של מה בכך. צריך לעבוד קשה כדי לנצח", אמר דוד.

כובש השער הראשון, יוסי אופיר: "באנו למשחק חוץ קשה מאוד אחרי שני הפסדים. הכי חשוב היה לנו לנצח ופחות הדרך. זה היה ניצחון של אופי. מה שהכי מעניין זה השלוש נקודות".

סנסוני ואופיר חוגגים ניצחון בטדי (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
סנסוני ואופיר (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE