אריאל הרוש. "רוצים לשמור על התואר" (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אריאל הרוש. בבית"ר בונים עליו (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

מי שנחשב להצלחה הגדולה ביותר בבית"ר ירושלים בשנה שעברה היה ללא ספק השוער אריאל הרוש. כבר בסיום העונה דיברו על מעבר עתידי של השוער לליגות הבכירות באירופה.

החיבור בינו לבין פיני זהבי רק ממחיש עוד יותר עד כמה מאמינים כי הפוטנציאל הזה יגיע רחוק. בשנה שעברה הרוש קיבל את המושכות בקבוצה והצליח לבלוט מעל כולם.

השנה הוא יודע שהוא יצטרך להמשיך ולהוכיח שגדל בירושלים שוער לטווח ארוך. לצידו של הרוש ניצב אוהד סיידוף, שגם הוא עלה מהנוער. מדובר בשוער מוכשר שמבין כי הוא צריך להמתין בסבלנות להזדמנות שלו.

גם במגרש וגם מחוצה לו השניים מפרגנים אחד לשני, הם ישנים ביחד בבית המלון בבאד מלנטה והחברות שלהם באה לידי ביטוי לא רק באימונים המשותפים עם מאמן השוערים משה בן דוד, אלא גם בחיים הפרטיים שלהם.

בבית"ר השנה יתבססו לא מעט על שחקנים צעירים. הרוש, שנחשב לאחד מהם, מודע לציפיות מהשחקנים הצעירים לקראת העונה הקרובה: "יש בבית"ר שחקנים צעירים ומוכשרים, כולם יודעים מה הציפיות מהם ומה מד הלחץ בבית"ר, מה שבטוח שיש לנו בקבוצה המון כישרון. אנחנו נבוא השנה לכל משחק בנחישות ולא ניפול מאף קבוצה אחרת בליגה".

על השאלה האם הוא מתכוון לעזוב בקרוב את בית"ר לטובת קבוצה באירופה אמר הרוש: "הראש שלי רק בבית"ר ירושלים ואני לא חושב על שום דבר אחר, ברור שאירופה זה חלום של כל שחקן, אני מקווה שאני אגשים את זה, אבל לא כרגע, יש לי עוד שנה-שנתיים לתת פה".

סיידוף מפרגן להרוש למרות החלום שלו לשחק בטדי: "אריאל הוכיח את עצמו, והוא נותן פתח לשוערים צעירים להאמין שאפשר לעשות את זה. אני כמובן חולם לשחק, אני לא מאחל לאריאל לא לקבל אדום ולא להיפצע חס וחלילה, אני מאמין שהדרך שלי תוביל אותי לאן שצריך ואני אקבל את הצ'אנס שלי".

הרוש ןסיידוף. אחד ינותח, השני יזכה למקום בהרכב (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
הרוש וסיידוף. מפרגנים אחד לשני (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

הרוש מספר על העונה שעברה, בה הציג יכולת מרשימה: "ידעתי שאני צריך לבוא ולהיות טוב בכל משחק, כולם אמרו שאם אני אעשה טעויות יעמדו מאחורי כי אני שוער צעיר, באתי בלי לחץ והיתה לי עונה טובה, אבל השנה יהיה יותר קשה, הציפיות ממני יעלו, אבל זה לא מטריד אותי, ההיפך, זה יעשה לי רק טוב".

הרוש וסיידוף לא מפסיקים לפרגן אחד לשני. הראשון מספר שחברו לקבוצה שוער מצויין שהתקדם מאוד בשנתיים האחרונות, בעוד סיידוף מספר שהוא לומד מהרוש המון, למרות גילו הצעיר. בבית"ר מאושרים מהצמד שעובד קשה ומשקיע בכל אימון.

הרוש עם בן דוד. &"יש מקום לשוערים צעירים בליגה&" (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
הרוש עם בן דוד. &"יש מקום לשוערים צעירים בליגה&" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

מאמן השוערים משה בן דוד מוסיף: "השוערים שלי מוכיחים שיש מקום לשוערים צעירים בליגה, עם זמן וסבלנות אפשר לתת לשוערים צעירים טובים לשחק, אחרת נהיה בבעיה עוד חמש שש שנים שלא יהיו לנו שוערים ישראלים צעירים".

לסיום מבטיח הרוש כי השנה בית"ר מכוונת גבוה למרות הקשיים: "אני תמיד אוהב להציב לעצמי מטרות כמה שיותר גבוה, המטרה שלנו תהיה לסיים במקומות 1-4 אני תמיד שואף גבוה".